Pradžia » Apskaita » Kaip išgyventi krizę ?

Kaip išgyventi krizę ?

Kaip įveikti krizęKrizės akivaizdoje daugelis svarsto, kaip reikės ją išgyventi, kai nedarbas didėja, o atlyginimai mažėja. O kaip galima įsigyti reikiamų daiktų ar produktų, mokant daug mažesnę kainą? Taigi ką galime padaryti patys, kad išgyventume krizę?

Nesėdėkite tyliai sudėję rankų

Šiuo atveju nesulauksite geresnių laikų, greičiau jau priešingai gali krizė iveikti jūs. Panorėjus kažką pakeisti, reikia iškarto veikti! CAB (Piliečių konsultacijos biuro) duomenimis, per praėjusius metus net 1/5 padaugėjo gyventojų klausimų apie skolas. Tai parodo, jog finansų krizė jau palietė nemažą dalį mūsų, bet žiūrint iš kitos pusės, džiugu, kad žmonės atitinkamai veikia ir klausineja įvairiu klausimų.

Permeskite visų kreditinių kortelių skolas į vieną vietą

Kai yra paimamos lyginti tik kreditinių kortelių skolos, beveik visais atvejais verta išsirinkti vieną su mažiausiais palūkanų procentais ir „persiųsti visų kitų balansus“ ir tas „brangiąsias“ uždaryti. Taip pat reiks prisiminti tik vienos kreditinės kortelės sąskaitos apmokėjimą kas mėnesį vietoj kelių ir išvengti pavėluotų mokėjimų.

Atidėkite stambius pirkinius

Ir Jungtinėje Karalystėje ir Amerikoje, pripratome gyventi „sumokėsiu vėliau, bet perku dabar“ kultūros principais. Deja, toks neatsakingas elgesys ir mąstymas iš dalies ir privedė prie esamos krizės. Todėl jei esate suplanavę kokių didelių išlaidų (pavyzdžiui, būsto remontą ar naują automobilį), šiais nežinios laikais būtų visai protinga tai atidėti kiek aiškesnei ateičiai.

Pirmiausia užsiimkite didžiausiomis skolomis

Savaime aišku, jog taupyti reiktų pradėti tik susimokėjus visas skolas, nes taupymo sąskaitos „procentai“ gali nepadengti brangios paskolos išlaidų. Taigi pirmiausia reikėtų sugrįžti „į pliusą“ „iš minuso“.

Atsidarykite taupomąją sąskaitą

Negalime žinoti kas laukia mūsų ateityje, todėl dažniausiai verta atidėti šiek tiek pinigų juodoms dienoms. Kai kurie specialistai pataria turėti sutaupius pinigų 2–5 mėnesių pragyvenimui. Jei taupyti dar nepradėjote – niekada nera vėlu pradėti tai daryti.

Manau, šie patarimai kaip išgyventi krizę padės ir jums tikrai pasiseks.

Balsavimas

Žiūrėta: 6424   |   Balsų: 0   |   Vidurkis:   dar neįvertinta
Įvertink: 12345Komentarai

2017-05-31 Alaafzakm-inaormation found, problem solved, thanks!
by Alaafzakm-inaormation found, problem solved, thanks!

Tavo komentaras:
Vardas*:
Komentaras*:
(jei negalite perskaityti apsaugos kodo, tiesiog atnaujinkite puslapį F5 pagalba)
Apsaugos kodas*:
* - privalomi laukai !


Draugai
Zaidimai2.lt,
Zaidimai88.lt,
Nemokami-zaidimai.lt 
flash žaidimai internete.
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai