Pradžia » Buitis » Kaip išsirinkti stilingus valgomojo baldus?

Kaip išsirinkti stilingus valgomojo baldus?

Valgomasis kambarys tai vieta, kurioje vakarienės ar pietų susirenka šeima ar draugai, todėl ši erdvė turi būti ypatingai jauki, elegantiška ir stilinga.
 Į tokią aplinką bus malonu sugrįžti ar prisiminti joje praleistą laiką. Todėl valgomojo kambario baldus reikia rinkti itin atsakingai. Pastaruoju metu gana sparčiai populiarėja baldų pirkimas internetu, kadangi toks apsipirkimo būdas sutaupo vartotojų laiko. Be to, apsiperkant internetu nereikia rūpintis įsigytų baldų pristatymu. Iš kitos pusės, dalis pirkėjų nedrįsta įsigyti valgomojo baldų internetu, kadangi bijo išsirinkti netinkamai. Internetinės parduotuvės, prekiaujančios valgomojo, svetainės, virtuvės ir kitais baldais, b-a.eu atstovas M. Meliešius, pateikia kelis patarimus, padėsiančius tinkamai išsirinkti valgomojo baldus.
 
Derinkite baldus tarpusavyje
 
Siekdami sukurti jaukią, malonią ir harmoningą valgomojo aplinką
 derinkite baldus ir kitas interjero detales tarpusavyje. Derėti turi viskas: spalvos, detalės, formos, bendras stilius. Valgomojo kėdės turi derėti su valgomojo stalu. Šiuos baldus turi sieti bendras stilius, dekoro detalės ir pan. Taisyklė galioja ir kitiems valgomajame esantiems baldams: spintelėms, komodoms, indaujoms.

Vientisas stilius leidžia sukurti darnią aplinką. Aplinkoje esantys interjero akcentai taip pat turi derėti prie valgomojo baldų. Todėl reikėtų rinktis panašių spalvų ir stiliaus užuolaidas, paveikslų rėmus ir kitas detales. Jeigu valgomasis sujungtas kartu su virtuve, virtuvės baldai turi derėti prie valgomojo baldų.

Internetinėje parduotuvėje b-a.eu siūloma beveik 1000 skirtingų pozicijų valgomojo baldų kategorijoje, todėl galima išsirinkti norimą variantą, tinkantį prie Jūsų namuose kuriamo stiliaus. Be to, pirkėjų patogumui siūloma 12 valgomojo komplektų, kuriuose stalas ir kėdės dera tarpusavyje, todėl nebereikia galvoti, kaip juos suderinti. Internetinėje parduotuvėje galima įsigyti tiek kompaktiškus baldų komplektus, skirtus 4 asmenims, kainuojančius šiek tiek daugiau nei 200 Eur, tiek prabangius komplektus, skirtus 12 asmenų, kurių kaina gali siekti 900 Eur.

Medis ir kokybė – nesenstanti klasika
Mediniai baldai visuomet madingi. Gali keistis populiarios medienos rūšys, spalvos, tačiau ten
dencijos visuomet išlieka tos pačios. Iš tamsių tonų visuomet madingi raudonmedžio, juodmedžio ir vyšnios atspalviai. Jie kuria elegantišką atmosferą.
 Kokybiškai pagaminti, tarpusavyje derantys mediniai baldai yra ne tik ilgaamžiai, bet ir atrodo patikimai bei prabangiai, todėl yra puikus pasirinkimas valgomajam.

Rinkdamiesi baldus atkreipkite dėmesį į jų kokybę. Pavyzdžiui, prastai ir nekokybiškai nulakuoti mediniai baldai gali atrodyti kaip pagaminti iš plastiko, kadangi nenatūraliai blizgės. Tokie baldai atrodo pigiai ir sugadina visą kambario atmosferą. Tokį patį efektą sukuria ir prastai surinkti baldai. Kokybiškai pagamintuose balduose neturi matytis varžtų. Stalas turi būti tvirtas, be matomų defektų. Lako ir dažų (jeigu dažyta) sluoksniai turi būti tolygūs. Neturi matytis jokių nelygumų ar dėmių. Tai galioja tiek valgomojo stalui, tiek kėdėms ar kitiems baldams. Jeigu norite sukurti itin elegantišką atmosferą ir leidžia suplanuotas biudžetas – investuokite į stalą ir kėdes, papuoštas ornamentais. Tai suteikia papildomos prabangos ir jaukumo.

Baldų apmušalai
 
Medinis valgomojo baldų komplektas yra puikus pasirinkimas, tačiau galima pabandyti paeksperimentuoti su baldų apmušalais. Pavyzdžiui, tinkamai parinkti kėdžių apmušalai padeda priderinti visą valgomojo baldų komplektą prie kitų kambaryje esančių baldų. Oda aptrauktos valgomojo kėdės puikiai derės tiek prie medinio stalo, tiek prie kitų medinių baldų. Be to, oda arba medžiaga aptrauktos kėdės suteikia kambariui jaukumo ir minkštumo. Taip pat ant jų patogiau sėdėti, todėl ilgiau išlaikysite artimuosius prie pietų stalo.

Nebijokite netikėtų sprendimų ir būkite išradingi. Nebūtina visų kėdžių aptraukti oda arba gobelenu, ypač jeigu trūksta tik nedidelio akcento. Tokiu atveju medžiaga aptrauktos gali būti tik dvi kėdės, esančios stalo galuose. Kitas kėdes palikite medines. Taip kambariui suteiksite norimus akcentus, tačiau neperkrausite ir neapsunkinsite aplinkos. Svarbiausia, kad visos kėdės derėtų tiek tarpusavyje, tiek su stalu ir kitais kambario baldais.


Balsavimas

Žiūrėta: 4398   |   Balsų: 1   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345


Komentarai

Kolkas komentarų nėra. Būk pirmas!

Tavo komentaras:
Vardas*:
Komentaras*:
(jei negalite perskaityti apsaugos kodo, tiesiog atnaujinkite puslapį F5 pagalba)
Apsaugos kodas*:
* - privalomi laukai !


Draugai
Zaidimai2.lt,
Zaidimai88.lt,
Nemokami-zaidimai.lt 
flash žaidimai internete.
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai