Pradžia » Buitis » Kaip pasidaryti popierinį lėktuvą

Kaip pasidaryti popierinį lėktuvą

Kaip pasidarytipopierinį lėktuvą?

Pasiimkite A4popieriaus lapą. Jį išilgai perlenkite pusiau ir atlenkite atgal (žr. 1 pav.)Turite centrinį sulenkimą. Viršutinius lapo kampus lenkite prie centriniosulenkimo (žr. 2 pav.). Gautus naujus du kampus dar kartą lenkite priecentrinio sulenkimo (žr. 3 pav.). Toliau gautą lankstinuką perlenkite percentrinę liniją taip, kad visi išlankstymai būtų lankstinuko viduje (žr. 4pav.).

Turime lėktuvo pradinį vaizdą, toliau lankstysime sparnus. Nuolankstinuko smaigalio – būsimo lėktuvo priekio – pamatuokite apie 4 cm,pasižymėkite pieštuku arba įsidėmėkite. Lankstinuko gale pasimatuokite taip pat4 cm, pasižymėkite ar įsidėmėkite vietą. Lėktuvo sparną turite lenki žemyn tiesgauta linija tarp dviejų pasižymėtų taškų (svarbiau ne centimetrų tikslumas, okad abu sparnai būtų nulenkti ties vienodomis vietomis) (žr. 5 pav.). Tą patįpadarykite su kitu sparnu. Sparnai turėtų baigtis žemiau paties lėktuvo dugno.Toliau tą sparno dalį, kuri išsikiša žemiau lėktuvo dugno, užlenkite į viršų(žr. 6 pav.). Tą patį padarykite su kitu sparnu. Lėktuvas baigtas. Paimkitepirštais už lėktuvo korpuso, palenkite į viršų sparnus ir skriskite.

Padarytą lėktuvėlįgalite nuspalvoti arba jį lankstyti iš iškart nuspalvoto popieriaus.


Balsavimas

Žiūrėta: 13422   |   Balsų: 54   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345Komentarai

2008-10-13 lenkite pusiau. paskui lenkite prieki kairej ir desinej. lenkite i virsu. lenkte is virsaus i apacia iki maziau nei puses. uzlenkite dar kairej ir desinej. lenkite pusiau. paskui lenkite sparnus juos galite pasidaryti savo skonio. svarbu nuo sparnu kaip lektuvas skris.
by paulius

Tavo komentaras:
Vardas*:
Komentaras*:
(jei negalite perskaityti apsaugos kodo, tiesiog atnaujinkite puslapį F5 pagalba)
Apsaugos kodas*:
* - privalomi laukai !


Draugai
Zaidimai2.lt,
Zaidimai88.lt,
Nemokami-zaidimai.lt 
flash žaidimai internete.
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai