Pradžia » Buitis » Kaip supakuoti dovaną

Kaip supakuoti dovaną

Kaip supakuoti dovanąAnksčiau mums sakydavo, kad svarbu ne forma, o turinys. Atseit, auksas ir pelenuose žiba. Tačiau puikiai žinome, kad net ir kukli dovanėlė, pateikta išradingai, nuteiks kur kas geriau, nei „valdiškai“ įteiktas tas aukso gabalėlis. O kartais išties svarbiausia yra idėja. Anot dizainerės Lauros Dailidėnienės, greitai gal ir ledo spindesys taps neįkainojama dovana...

Kaip prieššventiniame šurmulyje nepamesti svarbiausio – Kalėdų dvasios? – paklausėme mūsų garsių drabužių dizainerių. Tiesiog surasti valandą laiko, kad su meile pagalvotum apie mums brangius žmones ir atpalaiduoti fantaziją. Pačios netikėčiausios ir Kalėdomis kvepiančios kūrybiškų žmonių idėjos – jūsų dovanoms.

O kartais supakuoti kartu galima dovaną visai šeimai. Kaklaraištis, susuktas į diržą ir apvyniotas karoliais – tai Kristinos Kruopienytės pasiūlymas.

Paprasta, lietuviška ir atpažįstama – kaip ir mūsų identitetas. Minkštas maišelis, nertoje šlepetėje paslėpta dovana ar tiesiog suvyniotas į audinį siurprizas – taip dovaną šiemet pakuoja Jolanta Rimkutė ir Ieva Ševiakovaitė.

O gal norite, kad dovana ne tik nustebintų, bet ir kvepėtų medumi? Labiausiai netikėtas dizainerės Aistės Anaitės pasiūlymas – tarsi gervė išlankstytas vaškinis bičių korys, papuoštas pajūryje surinktais gintariukais. Ar dar trūksta viduje dovanos?

Nuo lietuviškumo – Tekančios Saulės šalies link. Sandra Straukaitė pažėrė mums krūvą japoniškų dovanų variantų. Nesudėtinga, bet kaip neįprasta ir išradinga!

Štai butelis, kuriam suvynioti reikės gražaus audinio skiautės ir 5 minučių. Lygiai taip pat į audinį galima suvynioti ir knygą arba dėžutę. Ne bėda ir arbūzas, melionas ar kamuolys, kurį norite nusinešti į svečius.

Jeigu neturite namuose nei audinio likučių, nei specialaus dovanų popieriaus, tikriausiai turite senų žurnalų? Vadinasi, turite ir išeitį iš “krizinės” padėties. Štai du variantai – į seną plakatą suvyniota knyga ir į spalvingą žurnalo lapą – maža dėžutė. O jei dar ant viršaus prisegsite išlankstytą gervę!

Pasirodo, japonai yra mėgėjai viską pakuoti, lankstyti ir vynioti. Todėl pabaigai – visas pluoštas schemų, kurios padės jums išradingai supakuoti bet ką. Ir Sandros palinkėjimas visiems DELFI skaitytojams – tegul krizės apvažiuoja jus traukiniais ir apskrenda lėktuvais! Gražių švenčių!


Balsavimas

Žiūrėta: 11764   |   Balsų: 13   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345Komentarai

2011-12-08 Ir dar labai pagelbejo minti pakiso kaip jau sventes arteja tai ir kokia minti surandi
by Gabija
2010-12-06 sauniai!!!
by ieva

Tavo komentaras:
Vardas*:
Komentaras*:
(jei negalite perskaityti apsaugos kodo, tiesiog atnaujinkite puslapį F5 pagalba)
Apsaugos kodas*:
* - privalomi laukai !


Draugai
Zaidimai2.lt,
Zaidimai88.lt,
Nemokami-zaidimai.lt 
flash žaidimai internete.
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai