Pradžia » Dizainas, dailė » Kaip piešti ir tapyti

Kaip piešti ir tapyti

Kaip tapyti paveikslą, piešinį.Šiandiena visiems norintiems piešti erdvinius modelius, animaciją ar kurti žaidimus, galiu pasiūlyti puikią alternatyvą - programą Blender. Peržiūrėjęs kelis su programa nupieštus darbus, galiu pasakyti, kad programos galimybės yra didelės. Įsitikinkite tuo patys, apsilankę programos svetainėje.

Reikia pripažinti, kad daugelis nemokamų programų yra labai paprastos. Dažniausiai jos yra skirtos kasdieniniams darbams. Su jomis skaitome el. laiškus, klausomės muzikos bei žiūrime filmus. Tarp jų nėra profesionalams skirtų įrankių. Pavyzdžiui, jei domitės erdviniu modeliavimu ir animacija, greičiausiai pirmuosius darbus piešėte su brangiomis, profesionalams skirtomis programomis, kaip 3ds Max ar Maya.

Ieškantiems nesudėtingos piešimo ar nuotraukų redagavimo programos, siūlau išmėginti paint.net. Vos 1,6 Mb dydžio programa be standartinių funkcijų leis jūsų darbui pritaikyti įvarius efektus bei pasinaudoti sluoksnių teikiamais privalumais.

Gimp

Gimp tai piešimo bei darbo su grafine medžiaga programa. Aš ją dažniausiai naudoju nuotraukų retušavimui bei įvairių vaizdo savybių keitimui. Dėl įrankių gausos programa yra labai universali, tai visada leidžia pasiekti norimą rezultatą.

Turbūt vaizdo manipuliacijos srityje visiems yra gerai žinomas Adobe Photo Shop vardas. Programa tokio populiarumo susilaukė nebe reikalo. Tad daugelis, norėdami užsiimti vaizdo manipuliacija, dažniausiai renkasi būtent šią programą. Tuo tarpu aš siūlyčiau visiems, ypač pirmą kartą susidomėjusiems šia sritimi, išmėginti nemokamą jos alternatyvą - Gimp. Teoriškai abi programos yra identiškos, tuo labiau jų paskirtis yra vienoda.

Kaip vieni pradėjo ir dabar sėkmingai dirba su Photo Shop, taip ir jūs galite išmokti ir sėkmingai dirbti su Gimp. Gimp galite parsiusti iš čia

Dailės mokykla

Jeigu norite mokytis paprasto piešimo siūlome apsilankyti Vilniaus senamiestyje įsikūrusią dailės mokyklą. Į suaugusiųjų pamoką. Čia molbertus statosi ir piešimo lapus segasi įvairiausio amžiaus ir profesijų žmonės. Jie šiandien čia atėjo tiesiai iš savo biurų, todėl natūralu, kad kai kurios ponios ant baltų marškinėlių velkasi dažuotus chalatus.

"Dailės mokykloje pilna suaugusių ar net pagyvenusių žmonių, kurie tik dabar randa laiko sau ir tapymui. – sako rašytoja Ugnė Barauskaitė, kuri ir pati šiandien mokosi piešti ir tapyti. – Miesto žmogus stringa transporto spūstyse, laksto per kelis darbus, jį kamuoja paskolos. Galimybė bent truputį užsiimti kokia nors dvasine, kūrybine veikla – didelė dovana sau. Juk mes neklausiam, ko žmogus eina į bažnyčią, o dailė – tai toks pats dvasios nuskaidrėjimas".

Balsavimas

Žiūrėta: 18601   |   Balsų: 61   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345Komentarai

2012-09-19 labai graziai noreciau ismokti piesti:)
by neda
2012-03-29 grazus
by amanda
2012-02-21 parasykit per google pvz.: kaip nupiesti karve (ar koki kita gyvuna) ir ismes pamokele
by ilvika
2011-12-12 jai gali tai ikelk kaip piešti karve,arklį kate šunį
by Vasare
2011-05-20 noreciau ismokti piesti
by ignas
2011-02-04 laibai graziai piesti galima su guosu
by gretute

Tavo komentaras:
Vardas*:
Komentaras*:
(jei negalite perskaityti apsaugos kodo, tiesiog atnaujinkite puslapį F5 pagalba)
Apsaugos kodas*:
* - privalomi laukai !


Draugai
Zaidimai2.lt,
Zaidimai88.lt,
Nemokami-zaidimai.lt 
flash žaidimai internete.
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai