Pradžia » Internetas » Hostingas - kaip pradeti

Hostingas - kaip pradeti

HostingasTinklalapių Hostingas, kitaip dar interneto svetainių Hostingas (angl. shared web hosting) tai tokia priegloba, kai į vieną pakankamai galingą serverį patalpinama šimtai, kartais net tūkstančiai tinklalapių. Paslaugos gavėjai gauna teisę naudotis dalimi tokio serverio resursų: saugoti savo tinklalapius (in interneto svetaines), gali kurti duomenų bazes, paleisti specializuotas tinklalapių programas (pvz.: lankytojų statistikos, užsakymų priėmimo) ir pan.

Kaip pradeti Hostingą?

Hostingas - marketingas
Dar viena ypatingai svarbi betkokio verslo dalis  - marketingas. Jeigu neparduosi - nebus ir pelno. Keletas būdų, kaip galima siekti pardavimų:
1) reklama bloguose ir kituose elektroniniuose kanaluose
2) galbūt net laikraščiai ar kitas spauda
3) mokama reklama (pvz. Google AdWords)
4) optimizavimas paieškos sistemoms
5) dabartiniai verslo ryšiai ir giminės

Kas dar?
Įdiekite kokią nors pagalbos hostingo klientams sistemą. Dar jums reikės “sveikinimo” laiško, kurį gaus kiekvienas naujas klientas bei sąskaitų apmokėjimo sistemos.

Tinklapis
Na koks hostingo verslas be tam skirto tinklapio? Svarbiausia aiškiai pateikti reikalingą informaciją ir teisingai ją išdėstyti.

Hostingo planai
Nusistatykite savo hostingo planus nuo mažiausio iki didžiausio - pradžiai pakaks 3-5 planų. Pažiūrėkite į konkurentų planus bei kainas, ir nusistatykite pagal tai savąsias.

Hostingo tiekėjas
Tai yra bene svarbiausia sėkmingo hostingo dalis. Įsitikinkite renkamo hostingo tiekėjo stabilumu, greitu reagavimu į klausimus ar iškilusius kėblumus, sužinokite kokią panelę jie suteikia, kokios galimybės plėstis ir tt.

Valdymo panelė
Hostingo valdymo panelė yra svarbi hostingo verslo dalis. Jų galima rasti nuo labai paprastų draugiškų vartotojui administravimo ir perpardavinėjimo (reselling) galimybių iki ypač sudėtingų.

Hostingo platforma
Unix yra open source’inis produktas, todėl savo hostingui naudoti šią platformą bus daug pigiau ir netgi stabiliau negu Windows.

Yra ir nemokamų Hostingų. Nemokamas hostingas dažniausiai prasideda nuo 250 MB disko vietos, 5 GB duomenų srauto, 1 MySQL duomenų bazės, o baigiasi 1000 MB disko vietos, 20 GB duomenų srauto, 10 MySQL duomenų bazių, galimybės turėti savo domeną!

Balsavimas

Žiūrėta: 7182   |   Balsų: 6   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345


Komentarai

Kolkas komentarų nėra. Būk pirmas!

Tavo komentaras:
Vardas*:
Komentaras*:
(jei negalite perskaityti apsaugos kodo, tiesiog atnaujinkite puslapį F5 pagalba)
Apsaugos kodas*:
* - privalomi laukai !


Draugai
Zaidimai2.lt,
Zaidimai88.lt,
Nemokami-zaidimai.lt 
flash žaidimai internete.
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai