Pradžia » Internetas » Kaip sukurt puslapį

Kaip sukurt puslapį

kurti puslapįPrieš pradėdami kurti savo puslapį, pažiūrėkite, kas padaryta kitų. Užsirašykite patikusių puslapių URL adresus, kad vėliau galėtumėte grįžti ir įdėmiau peržiūrėti. Nesidrovėkite skolintis idėjų: pamėgdžiojimas - tai nuoširdus kitų žmonių kūrybinių sugebėjimų pripažinimas.

Kaip parinkti pavadinimą

Straipsnio pavadinimas turi būti lengvai suprantamas didžiajai daugumai kalbančiųjų lietuvių kalba. Be šios taisyklės dar yra keli pagrindiniai principai: paprastumas, tikslumas, didžiųjų raidžių naudojimas ir vienaskaita. Investavimas į tinklalapio išvaizdą gali paspartinti domėjimąsi bei investicijas į jūsų verslą. Tinkamų pavadinimų puslapiams sukūrimas – tai tas etapas, kurio daugelis įmonių tiesiog nepastebi. Egzistuoja tiek daug besiskelbiančių apie save ekspertų, kurie tik ir tesiekia internetu parduoti savo paslaugas, kad tapo sunku tikėti, kuris iš jų sako tiesą, o kuris ne. Kalbant apie tinklalapio marketingo klausimus, esu tikras, kad vienas iš svarbiausių dalykų, kuries būtų verta paminėti, yra tai, kad kiekvienas tinklalapis yra skirtingas ir kiekvienam reikalinga atskira marketingo strategija.

Nenorėdami prarasti potencialių klientų, jūs turite kiekvienam iš tinklalapio puslapių sukurti tikslius, dėmesį pritraukiančius puslapio pavadinimus. Nenaudokite savo kompanijos pavadinimo puslapių pavadinimuose, kadangi ši informacija vargu ar privilios potencialius klientus.

Kiekvienas puslapio pavadinimas turėtų aprašyti paslaugą arba pateikti informaciją, kuri taipogi yra randama to puslapio turinyje. Apribokite pavadinimus iki 6 žodžių ilgio ir įsitikinkite, kad šie yra aprašomojo tipo.

Kaip sukurt HTML puslapi?

HTML failas paprastai turi praplėtimą .htm arba .html. Visos HTML komandos (deskriptoriai) yra tarp kampinių skliaustų (ženklų "mažiau" ir "daugiau"). Vienintelis skirtumas tarp komandos pradžios ir pabaigos - komanda baigiama pasvirusiu brūkšniu. Pavyzdžiui, kiekvienas Web puslapis prasideda deskriptoriumi ir baigiasi.

Puslapis be paveikslėlių atrodys skurdžiai - naudokite piktogramas, schemas, fotografijas, piešinius. Visi vaizdai turi būti GIF arba JPEG formate, grafiniai paketai paprastai palaiko šiuos standartus. Stenkitės, kad paveikslėliai būtų kuo mažesnės apimties - skaitytojams gali nusibosti laukti, kol pasikraus tas ar kitas paveikslėlis, ir jie paprasčiausiai nepažiūrės jo. Fono tekstūra nurodoma failo antraštėje: , paveikslėlis įterpiamas.

Pirmasis dalina tekstą į naują eilutę, antrasis daro tą patį, tik tarp teksto eliučių prideda tuščią. Šios komandos nereikalauja užbaigiančiųjų deskriptorių.

Antraštėms naudojami šeši lygmenys: 1 lygmuo bus atvaizduojamasstambiausiu šriftu, toliau raidžių dydis mažės. Todėl pagrindineiantraštei panaudokite H1 stilių, o kitoms - mažesnius lygmenis.

Puslapiui reikia sukurti pavadinimą, kuris matysis viršutinėje browser’io lango dalyje. Tam, kad pavadintumėte puslapį "Mano Puslapis", parašykite tokią simbolių eilutę: Mano Puslapis.

Kam reikia pasistengti sukurti gera internetinį puslapį?

Kuriant puslapį svarbiausias uždavinys yra jo patogumas lankytojui. Jei lankytojas iš karto perpras tinklalapio veikimo, navigacijos principus, jausis saugus naršydamas tinklalapyje, lengvai ras norimą informaciją, tuomet šis lankytojas maloniai apsilankys šioje svetainėje ir kitą kartą, naudosis pateikta informacija ir paslaugomis. Jeigu norite sulaukti daug lankytojų turite gebėti sukurti kokybišką internetinį puslapį

Koks tinklalapis yra kokybiškas?

1) Net bazinėje svetainėje bus panaudotas optimizavimas paieškos sistemoms;
2) Svetainė turi buti greitai užkraunama (tyrimų duomenimis 1 vėlavimo sekunde prarandama apie 10% lankytojų);
3) Tinklalapio atvaizduojamasis kodas turi atitikti net griežčiausius W3C interneto standartus;
4) Turinyje turi nebūti neveikiančių ar pasenusių nuorodų;
5) Kiekviename puslapyje pateiktas turinys būtinai turi atsakyti į lankytojo pateiktą klausimą;
6) Patogi ir lengvai suprantama navigacija bei paieška svetainėje;
7) tinklalapyje pateiktas tekstas turi būti lengvai skaitomas.
Jeigu norite sulaukti daug lankytojų turite gebėti sukurti kokybišką internetinį puslapį


Balsavimas

Žiūrėta: 8132   |   Balsų: 8   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345Komentarai

2010-08-04 Good !
by Jamaika
2009-06-03 kaip sukurt puslapi
by martynas

Tavo komentaras:
Vardas*:
Komentaras*:
(jei negalite perskaityti apsaugos kodo, tiesiog atnaujinkite puslapį F5 pagalba)
Apsaugos kodas*:
* - privalomi laukai !


Draugai
Zaidimai2.lt,
Zaidimai88.lt,
Nemokami-zaidimai.lt 
flash žaidimai internete.
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai