Pradžia

Kaip padaryti vokelį

Kaip padaryti vokelį?

Kvadratinis lapas.Kad padarytumėt voką, Jums reikės kvadratinio (vienodo pločio ir aukščio, pvz., 20x20cm) popieriaus lapo. Išsirinkite norimą popieriaus spalvą ir storį. Jeigu turite A4 formato lapą, iš jo nesunkiai galima pasidaryti kvadratinį lapą: vieną popieriaus kapą lenkite link jam priešingos kraštinės - žiūrėkite iliustraciją nr.1. Tuomet nukirpkite apatinę popieriaus dalį (iliustracijoje pažymėta žodžiu "nukirpti"), atlenkite popieriaus lapą ir turėsite kvadratą. Tačiau ant lapo matysis lenkimo linija. Jeigu nenorite, kad ant ši linija matytųsi, galite tiesiog iškirpti kvadratą iš popieriaus pamatavę liniuote. 

Voko lankstymas. Visus kvadratinio lapo kampus sulenkite į lapo centą taip, kad kampai perdengtų vienas kitą ("užliptų" vienas ant kito). Trijų kampų smaigalius galite iš karto suklijuoti vieną su kitu, o paskutinį kampą priklijuokite prie kitų trijų tik įdėję į voką atvirutę, laišką ar pan. Žiūrėkite iliustraciją nr.2.

Voko puošimas. Rankų darbo voką, galite papuošti piešiniais arba įvairiais raštais, galite naudoti pieštukus, kreidutes ar akvarelę. Dar vienas puikus būdas papuošti voką - patepti popierių labai plonu pieštukinių klijų sluoksniu ir apibarstyti blizgučiais arba kvapniaisiais prieskoniais (pvz.: cinamonu) - taip suteiksite vokui ne tik gražią išvaizdą, bet ir išskirtinį kvapą. Voką galite daryti ne tik iš standartinio A4 lapo popieriaus, bet ir iš dovanų popieriaus - taip vokas atrodys šventiškas ir iš karto bus papuoštas gražiais raštais. 

 


Balsavimas

Žiūrėta: 18638   |   Balsų: 65   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345Komentarai

2013-10-04 nieko gero neina ideti didesniu daiktu pvz. pailga atvirute.
by monika
2013-01-26 ziauriai gera ideja su cinamonu ir taip labai cool
by vilius

Tavo komentaras:
Vardas*:
Komentaras*:
(jei negalite perskaityti apsaugos kodo, tiesiog atnaujinkite puslapį F5 pagalba)
Apsaugos kodas*:
* - privalomi laukai !


Draugai
Zaidimai2.lt,
Zaidimai88.lt,
Nemokami-zaidimai.lt 
flash žaidimai internete.
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai