Pradžia

Kaip suderinti spalvas

Kaip suderinti spalvas?

Įsivaizduokite aplink save tik juodą ir baltą. Ar neatrodo nyku? Kaip senoviniame kine. Jokios spalvos, jokio potėpio. . . Taigi ką reiškia spalvos mūsų gyvenime? Tai džiaugsmas, gyvybė, išskirtinumas, entuziazmas ir t.t… 

Tikrų spalvų paletėje yra septynios, o visa kita jų atspalviai. Tarkim gamtoje, kaip suderintos spalvos joje? Vasarą dominuoja žalia spalva, tai žolė, lapai, sąmanos, vaisiai, daržovės. Ir beabejo visos kitos spalvos gėlių, uogų, netgi saulės spinduliai vasarą spindi keliais aukso atspalviais. Na, o rudenį visos ryškios spalvos blanksta, dominuja rusva, bet tai nereiškia, kad medžių lapai atrodo nykiai, ruduo savotiškai gražesnis už kitus metų laikus. Ir nesvarbu koks bebūtų metų laikas, bet dangus vienodas – mėlynas, kartais tamsiau, kartais šviesiau.

Na, o kaip suderinti spalvas kasdieniniame gyvenime? Visada pamąstome prieš rengdamiesi rūbus apie jų derinį. Raudona dera su juoda ar balta spalva, žalia su geltona, ruda. Mėlyna su balta taip pat juoda. Violetinė su rūžava ar balta. Spalvų deriniai gali būti įvairūs, svarbiausia, kad nebūtų chaotiški. Mes netgi deriname detales, tai vienos spalvos auskarus ar diržus prie batų ar rankinių.

Šis spalvų derinimas nėra griežtai apribotas dailėje, čia gali pasireikšti beribė menininko fantaziją. Jų paletėje dominuoja daug spalvų, kurios tam tikra technika yra perkeliamos ant drobės kur pasireiškia įvairiausi atspalviai.

Nebūkime pilki, nebijokime eksperimentuoti ir išsiskirti, būkite originalūs !


Balsavimas

Žiūrėta: 12371   |   Balsų: 32   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345


Komentarai

2011-06-23 Pritariu
by Ieva
2009-04-06 Na as pati megstu labai ryskias spalwas,tokias kaip zalia, geltona,ruzava,melyna ir Orandzine...Ir nesuprantu tu zmoniu kurie ziema wisalaik rengiasi tamsesniais rubais,juk daug fainiau kai niuriomis dienomis buni zaismingas ir apsirengi kazka ryzkesnio;]]Juk taip pakelsi netik sawo nuotaika bt ir aplinkiniu;)
by Gin*

Tavo komentaras:
Vardas*:
Komentaras*:
(jei negalite perskaityti apsaugos kodo, tiesiog atnaujinkite puslapį F5 pagalba)
Apsaugos kodas*:
* - privalomi laukai !


Draugai
Zaidimai2.lt,
Zaidimai88.lt,
Nemokami-zaidimai.lt 
flash žaidimai internete.
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai