Pradžia » Knygos, straipsniai » Kaip atsisiųsti knygą internetu

Kaip atsisiųsti knygą internetu

Kaip atsisiųsti knygą internetu?

 

Ieškote knygos internete? Internete galite rasti knygų elektroniniu formatu (dažniausiai PDF formatu) ir jas atsiųsti nemokamai arba mokamai. Kai kurias knygas arba straipsnius galėsite atsisiųsti paprasčiausiai paspaudę ant nuorodos "atsisiųsti" (angliškai "download") arba PDF failas automatiškai atsidarys jūsų naršyklėje. Šiuo atveju viename iš lango kampų rasite mygtuką išsaugoti (disketės logotipas), paspauskite jį ir failas atsisiųs į jūsų kompiuterį. Kartais atsisiuntimo mygtukas automatiškai dingsta jeigu nejudinate kompiuterio pelės, todėl pavedžiokite pelę apie lanko kampus ir mygtukas turėtu pasimatyti. Jeigu mygtuko vis tiek nerandate, tuomet paspaudę dešinį pelės klavišą pasirinkite "Save as" ("išsaugoti kaip") ir išsaugokite failą savo kompiuteryje.

            Kai kurios svetainės leis atsisiųsti knygą tik registruotiems vartotojams, tokiu atveju turėsite užsiregistruoti svetainėje ir tik tada galėsite atsisiųsti knygą.

            Dalis knygų internete nors ir yra skaitmeniniame formate, vis tiek yra mokamos. Tokios knygos dažnai būna pigesnės negu popierinės dėl to, kad padaryti tokios knygos kopiją kainuoja labai mažai palyginus su popierine kopija. Be to pirkdami elektroninę knygą sutaupysite pinigų, kuriuos išleistumėte popierinės knygos pristatymui. Na ir savaime suprantama elektroninė knyga pasieks jūsų kompiuterį vos per kelias minutes, o popierinės knygos gali tekti laikti kelias dienas ar savaites.

            

Elektroninės knygos ieškoti galite pradėti per paieškos sistemą (pvz.: www.google.lt, www.yahoo.com ar kita). Tiesiog įrašykite knygos pavadinimą į paieškos laukelį. Kad paieška būtų tikslesnė dar galite įrašyti ir žodį "atsisiųsti" arba šio žodžio atitikmenį kita kalba jeigu ieškote knygos užsienio kalba. Naršydami per paieškos rezultatus pirmiausia  galite ieškoti nemokamo knygos atsisiuntimo, jei nerandate ieškokite mokamo varianto. Internete yra nemažai tinklapių, kurie specializuojasi knygų prekyba internetu, tačiau ieškodami per paieškos sistemą iš karto ieškosite ir visose tokiuose puslapiuose. Tiesa, jeigu nesiseka surasti knygos, galite bandyti ieškot ir atskirai tokiuose puslapiuose kaip www.amazon.com, www.sena.lt, www.knyguklubas.lt.  Pirmuose dviejuose puslapiuose yra ir perskaitytų knygų.

            Internete taip pat galite nusipirkti ir atsisiųsti popierinę knygą. Tiesa jos siuntimas bus ne internetinis, o fizinis - knyga bus pristatyta paštu (kartais ją galima atsiimti pardavėjo filialuose).

            Internete galite rasti ir audio knygų. Tai knygos, kurių reikia klausyti, o ne skaityti. Tokios knygos patogios jeigu norite jas klausyti judėdami pvz.: vairuodami, sportuodami ar pan. Audio knygą galite rasti ir Lietuvių kalba, tačiau užsienio kalba (ypač Anglų) tokių knygų yra daugiau.

 

 


Balsavimas

Žiūrėta: 7018   |   Balsų: 3   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345


Komentarai

2008-09-18 O-taip....tik iš kitos pusės,nuėjus tiesiai per aplinkui,ir vėl gryžus prie klausimo O-KAIP?
by renata

Tavo komentaras:
Vardas*:
Komentaras*:
(jei negalite perskaityti apsaugos kodo, tiesiog atnaujinkite puslapį F5 pagalba)
Apsaugos kodas*:
* - privalomi laukai !


Draugai
Zaidimai2.lt,
Zaidimai88.lt,
Nemokami-zaidimai.lt 
flash žaidimai internete.
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai