Pradžia » Maistas » Kaip valgyti

Kaip valgyti

Kaip valgytiAtsakymas į klausimą "Kaip valgyti" nėra paprastas.

Maistas svarbus kiekvienam gyvam organizmui. Vieniem iš mūsų tai malonumas, mes einame į kavines, barus, picerijas. Pietaujam ar vakarieniaujam su draugais, skiriam tam tiek laiko kiek reikia. Deja kitiem, maistas tai tarsi kuras, kad galėtų eiti. Dažniausiai tokių žmonių pusryčiai būna kavos ar arbatos puodelis, pietauja greito maisto užkandinėse, o būna ir taip, kad tenka pietaut automobilyje važiuojant nuo vieno iki kito objekto. Mes gi tokie užimti šiais laikais. Na, o kadangi vakare būna per daug pavargę ką nors gamintis tai perkanda tai, kas dar nors truputį panašu į maistą, nors šaldytuve gali būti užsistovėję net keletą savaičių. Bet, kad ir kokie užimti esame, mes tiesiog privalome valgyti tvarkingai. Nekankinti savo organizmo.

Visgi tai gali atsiliepti ir mūsų sveikatai. Sakoma, kad svarbiausias dienos patiekalas yra pusryčiai, tad nepatingėkite atsikelti keliom minutėm anksčiau ir ką nors pasidaryti. Ir visiškai nesvarbu ar jūs valgysit sumuštinius ar kiaušinius, svarbiausia, kad po nakties jūsų skrandis vėl gaus savo porciją. Na, o pietūs yra kiekvienoje įstaigoje ir jiems yra skiriama nuo 30min iki 45min., tad neaukokite to laiko papildomiem darbam, o papietaukite. Tiek po darbų, tiek po studijų visi grįžta su mintim „kaip greičiau ištiesti kojas“ ir šaunu, bet būtų dar šauniau jei prie viso to jūs ramiai leisdami vakarą dar ir užkandžiautumėte. Nepatartina persivalgyti prieš miegą, kad nekankintų košmarai, o ir dėl papildomų kilogramų. Tačiau salotos būtų idealiausias variantas.

Taigi pusryčiai, pietūs ir vakarienė trunka daugiau, nei valandą per dieną. Argi tai tiek daug, kad negalėtumėte sau šito leisti? Tikiuosi bent iš dalies atsakėme į klausimą "Kaip valgyti", tačiau atsiminkite, kad atsakymą, o tuo labiau pasirinkimą kaip valgyti kiekvienas turi pasirinkti pats.

Balsavimas

Žiūrėta: 8468   |   Balsų: 6   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345Komentarai

Kolkas komentarų nėra. Būk pirmas!

Tavo komentaras:
Vardas*:
Komentaras*:
(jei negalite perskaityti apsaugos kodo, tiesiog atnaujinkite puslapį F5 pagalba)
Apsaugos kodas*:
* - privalomi laukai !


Draugai
Zaidimai2.lt,
Zaidimai88.lt,
Nemokami-zaidimai.lt 
flash žaidimai internete.
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai