Pradžia » Marketingas » Kaip užsidirbti pinigų ?

Kaip užsidirbti pinigų ?

Kaip užsidirbti pinigųVisi mes ieškome kažkokio būdo kaip užsidirbti lengvai ir greitai pinigų. Šiame straipsnyje rasite informacijos kaip galite užsidirbti pinigų beveik nieko neveikiant.

Jei turite užregistruotą tinklalapį pagrindinėse internetiniuose kataloguose ir paieškos sistemose ir turi bent Page rank 1 jau gali užsidirbti pinigų, galite parduoti iš savp tinklalapio išeinančias nuorodas. Svetainės lankomumas nėra svarbus, už nuorodas atsilyginama kas mėnesį į PayPal sąskaitą.

Kainos už 1 tekstinės nuorodos patalpinimą 1 mėn.:

PageRank (PR) 8 homepage $75 , subpage $50
PageRank (PR) 7 homepage $30 , subpage $25
PageRank (PR) 6 homepage $12.50 , subpage $10
PageRank (PR) 5 homepage $4.50 , subpage $3.50
PageRank (PR) 4 homepage $3 , subpage $2
PageRank (PR) 3 homepage $2 , subpage $1.50
PageRank (PR) 2 homepage $1 , subpage $1
PageRank (PR) 1 homepage $.50 , subpage $.50

Visi mes kažko ieškome internete naudodamiesi Google ar kitomis paieškos sistemomis. Užsiregistravus My Search Funds (tereikia įvesti savo el. pašto adresą ir vardą), už paieška internete uždirbsite pinigų. Apmokėjimas vyksta angljos svarais, minimali išmoka yra 25 svarai į PP sąskaitą ar čekiu . Kadangi MSF moka 50 procentų gaunamų pinigų už paspaustus reklaminius skelbimus, paspauskite apmokamų skelbimų ir norint daugiau uždirbti pinigų naudokite daugiausiai apmokamus raktinius žodžius susijusius su pinigais, įstatymais bankais ir t.t.

Svarbu nepiktnaudžiauti paieška spaudinėjant visą dieną ! Tokiu atveju jus galite būti pašalintas iš programos. Patartina atlikti 30-70 paieškų. Su reikiamais raktažodžiais tai uždirbs Jums 2-4 GB kiekvieną dieną. Mokėjimai už paspaudimus yra išmokami prėjus 45d  (pvz.: Kovo mėn. uždarbis bus išmokamas Gegužės viduryje.) Išmokėjimai atliekami kas mėnesį. Uždirbti pinigų galima ir naudojant paieška mobiliuoju įrenginiu! Uždarbio statistika atnaujinama kas 20val. darbo dienomis tai šios dienos uždarbį pamatysite tik kitą dieną.


Balsavimas

Žiūrėta: 11997   |   Balsų: 7   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345Komentarai

2010-12-01 uždirbt pinigu
by Alina

Tavo komentaras:
Vardas*:
Komentaras*:
(jei negalite perskaityti apsaugos kodo, tiesiog atnaujinkite puslapį F5 pagalba)
Apsaugos kodas*:
* - privalomi laukai !


Draugai
Zaidimai2.lt,
Zaidimai88.lt,
Nemokami-zaidimai.lt 
flash žaidimai internete.
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai