Pradžia » Pažintys, seksas » Kaip as tave myliu

Kaip as tave myliu

Kaip aš tave myliu

Vieni šią frazę girdi labai dažnai, gal net per dažnai. . Na, o kiti jos kaip ir pacios meiles buna labai išsiilge. Mylime savo artimuosius, savo antrasias puses, vaikus ir netgi draugus.

Kiekvienas meile supranta savaip. 

„ Kaip aš tave myliu“ jis arba ji kartoja tai jums ištisai. Jums ši fraze pradeda skambeti vos ne kaip „ Sveiki, kaip sekas“. Jus ne tik nebevertinate to perdeto demesio, bet ir pradedate abejoti ar taip dažnai sakomi šie žodžiai yra tiesa. O ka jau kalbeti apie tuos priekaištus. . Kad jam arba jai truksta jusu demesio, jusu laisves varžymas, tikrinimas su lyg kiekvienu ištartu žodžiu. Ir vel priekaištai, pavydas. Negi taip sunku suprasti, kad kartais tiesiog norisi pabuti vienam, arba pabendrauti su draugais. Negali visko atsisakyti ir atsiduoti vienam žmogui. Pavydas nemeiles forma. Meile suteikia kitam žmogui laisve jo mastyme ir veiksmuose.

O yra žmoniu, kuriems ištarti „ kaip aš tave myliu“ yra labai sunku. Jie nebutinai turi buti „ nudege „ praeityje del to. Jie tiesiog nori isitikinti savo jausmais ir šia fraze nesišvaisto. Ju tikrai nederetu spausti. Nes jei juos „ prievartausite “ ar kaltinsite kodel niekada to negirdite tik sukelsite didesnes abejones ju viduje ir jis arba ji dar labiau atidelios data, kada tai pasakyti. Taciau jei viskas vyks savaime, tai tas ju ištartas „ kaip aš tave myliu “ skambes tukstanti kartu geriau, nei tas „ kaip aš tave myliu “ kur nuskamba bent dešimt kartu per diena.

„Mamyte, kaip aš tave myliu „ na, o ši fraze skambanti vaiko lupose džiugina kiekvienos mamos širdi.


Balsavimas

Žiūrėta: 15640   |   Balsų: 71   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345Komentarai

2017-05-31 Keep these aretilcs coming as they've opened many new doors for me.
by Keep these aretilcs coming as they've opened many new doors for me.
2012-12-04 Sveiki ,As myliu viena vaikina ir visi sako kad jis mane o viena karta po sokiu mes buciavomes ir jis pasake myliiu ir pasiule draugauti aisku as sutikau taciau tai jau antras kartas bet as jy taip myliu taciau siuo metu esu su kitu bet galvoju apie jy ir jis rodo pavyda kai bunu su kitais taciau jis nenori buti su manimi as jo visiskai nesuprantu noriu jy pamirsti bet kaip? ??? jis dinksta jau atrodo jy pamirstu ir vel atsiranda ;((((( PADEKIT.
by nezinau.
2011-01-13 Tikra tiesa. ;]]
by ıll.ıl-๖ۣۜRyčKค●•٠·™
2010-03-09 seksas jega
by katyte
2010-02-20 Joa. Čia tj geras ;]]
by Mažutė ;*
2009-11-16 Sutinku su visku kas parašyta ;]
by Erika
2009-07-16 Taikliai pasakyta!
by Wirusas!

Tavo komentaras:
Vardas*:
Komentaras*:
(jei negalite perskaityti apsaugos kodo, tiesiog atnaujinkite puslapį F5 pagalba)
Apsaugos kodas*:
* - privalomi laukai !


Draugai
Zaidimai2.lt,
Zaidimai88.lt,
Nemokami-zaidimai.lt 
flash žaidimai internete.
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai