Pradžia » Pažintys, seksas » Kaip pasakyti „atsiprašau“ gėlių pagalba

Kaip pasakyti „atsiprašau“ gėlių pagalba

Pasakyti atsiprašau visada sunku. Nesvarbu, kaip labai jaučiatės kaltas, bet šis žodis, gestas yra itin sunkus. Tai tik ne tik pripažinta klaida, bet ir nuoširdus noras, kad viskas vėl būtų kaip seniau. Todėl atsiprašant reikia pasistengti. O kas geriau pasako atsiprašau, nei gėlės.

Gėlės yra universali kalba - tai atsiprašau, ačiū, myliu tave, sveikinu tave ir visi kiti žodžiai viename. Tačiau būtent tas, kurios sako atleisk, sunkiausia išrinkti. Negana to, kyla klausimas, kaip gėles įteikti - visada kyla baimė, kad jos bus atstumtos, o su jomis kartu ir atsiprašymas.

Kad gėlės internetu yra geras laiko taupymas, tai seniai žinomas faktas. Tačiau ar žinojote, kad tai gali palengvinti ir patį įteikimo procesą nežinant, kaip gavėjas sureaguos į jas? Gėlių pristatymas gali išgelbėti šioje situacijoje. Gavėjas, kai gėles jam atneš į namus, visų pirma, bus labai nustebęs. Antra, bus santūrus, neparodantis savo pykčio žmogui, kuris visai su tuo nesusijęs. Nurimus šiai vidinei audrai, galiausiai gėlės privers jomis mėgautis ir tada beliks sulaukti reikiamo momento ir paskambinti ar atvykti, pasakyti atsiprašau į akis, ne tik atviruku prie gėlių.

Tačiau vis dar kyla klausimas kurios gėlės geriausiai sako atsiprašau?

Pakalnutės
Jei tarp jūsų ir draugo įsivyravo iš kažkur atsiradusi nesantaika, garantuojame, kad abu patirsite liūdesio periodus. Norėdami tai baigti, rinkitės gėles, kurios simbolizuoja jūsų tarpusavio ryšio atgaivinimą. Pakalnutės su savimi neša žinią apie laimės sugrįžimą. Ši delikati gėlė yra labai trapi ir turi būti nešama su didele atida ir atsargumu. Lygiai taip, kaip ir santykiai, kuriuos norite atnaujinti.

Baltos orchidėjos
Orchidėja yra egzotiška ir labai graži gėlė. Ją reikia prižiūrėti ir rūpintis, visai kaip ir draugyste bei santykiais, kurie, norite, kad augtų gražūs bei tvirti. Balta gėlės spalva reprezentuoja atvirumą, nuoširdumą.

Laukų gėlės
Parodykite gėlių gavėjui, kad nepaisant to, kad suklydote, esate pasiryžęs viską ištaisyti, parodyti savo atsidavimą jūsų bendriems tarpusavio santykiams. Lauko gėlės parodys, koks nuoširdus atsiprašymas ir noras, kad vėl viskas būtų gerai, jus skatina atnešti gėlių. Nes lauko gėlės - natūralumas, tikrumas ir didelis nuoširdumas.

Mėlyni hiacintai
Dauguma žmonių sako, kad ši gėlė reprezentuoja taiką. Mėlyna spalva simbolizuoja tiesą. Todėl ši gėlė graži ir labai miela, o puokštės, kurios suformuotos iš šių žiedų, atrodo elegantiškai ir stulbinančiai. Kadangi atsiprašant įprasta parodyti, kad gailitės ir pergalvosite savo sprendimus, todėl tokios neįprastos puokštės sprendimas tikrai neliks nepastebėtas ir privers išklausyti net labiausiai užsispyrusius.

Geltonos rožės
Geltonos rožės yra draugystės, atsidavimo gėlės. Todėl tikrai nepadarysite klaidos, kaip atsiprašymo gėlę siųsdami būtent geltonas rožes. Visai nesvarbu, kaip jas komponuosite - tiesiog geltonas ar maišysite su kitomis gėlėmis - jos paliks įspūdį. Nes geltonos rožės rodo tikrą ir nuoširdų draugystės vertinimą.

Baltos tulpės
Tulpės dažniausiai siejamos su nauja pradžia, pavasariu. Žinoma, jos yra išties šviesios, laimės gėlės. Kadangi tulpių spalvų yra labai varijuojanti, atsiprašymui labai tiks balti žiedai, kurie simbolizuoja taiką. Ir, nepaisant reikšmės, baltos tulpės yra klasikinės, universalios ir elegantiškos gėlės. Jei nusiųsite puokštę baltų tulpių su rašteliu, kuriame parašysite, kaip gailitės, šansai, kad bus atsakyta neigiamai, beveik išnyks.

Kad  ir kurias gėles į namus išsirinksite, svarbiausia atsiprašymo dalis yra nuoširdi atgaila ir rūpestis žmogumi, kuriam norite pasakyti atsiprašau.

Rūpinkitės vieni kitais ir jei padarysite klaidą (nes kam jų nepasitaiko gyvenime!) atsiprašykite. Ir padarykite tai nuoširdžiai su kvepiančių gėlių puokšte.


Balsavimas

Žiūrėta: 6234   |   Balsų: 1   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345


Komentarai

2017-05-31 Please keep thwnriog these posts up they help tons.
by Please keep thwnriog these posts up they help tons.

Tavo komentaras:
Vardas*:
Komentaras*:
(jei negalite perskaityti apsaugos kodo, tiesiog atnaujinkite puslapį F5 pagalba)
Apsaugos kodas*:
* - privalomi laukai !


Draugai
Zaidimai2.lt,
Zaidimai88.lt,
Nemokami-zaidimai.lt 
flash žaidimai internete.
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai