Kaip reguliuoti nėštumus
Higieniškiausia priemonė - po lytinių santykių irigatorium arba moterų dušu išplauti makštį. Plaunama šiltu kalio permanganato arba acto rūgšties tirpalu.
Makšties plovimas netrukus po lytinių santykių ne tik apsaugo moterį nuo negeistino nėštumo, bet ir palaiko makšties bei išorinių lytinių organų švarą.
Spermai patekti į moters lytinius organus geriausiai užkerta kelią vyrų naudojami prezervatyvai, parduodami kiekvienoje vaistinėje arba parduotuvėse.
Apsaugos priemonės nėštumui išvengti yra vienas aktualiausių klausimų, dėl vienokių ar kitokių priežasčių, labai dažnai dėl moters sveikatos būklės, iškylančių šeimos gyvenime. Be abejo, daug paprasčiau naudotis apsaugos priemonėmis nėštumui išvengti, nei įvykus negeistinam nėštumui, stengtis jį pašalinti.
Yra šeimų, kurios darniu sutarimu ir abipusėmis vyro ir moters pastangomis puikiai sureguliuoja pageidaujamą vaikų skaičių šeimoje. Tas apsaugo nuo sunkių išgyvenimų, skausmų bei visų galimų pasekmių dėl aborto.
Prieš operaciją būtinai reikia pasitikrinti sveikatą. Norinčiosios nutraukti nepageidaujamą nėštumą dažnai pakeičia nuomonę ir trokšta turėti kūdikį. Be abejo, nutraukus nėštumą, kad ir stacionaro sąlygomis, negarantuojama, jog moteris ateityje galės pastoti. Pavyzdžiui, moterims, sirgusioms makšties, gimdos priedų uždegimais, turinčioms vidaus lytinių organų išsivystymo trūkumų, nutraukti nėštumą yra labai pavojinga.
Geriausias laikas nėštumui nutraukti yra iki trijų nėštumo mėnesių. Vėliau gemalas yra per didelis, jo išimti paprastos operacijos būdu negalima ir pavojinga. Moterys turi tai žinoti ir po trijų nėštumo mėnesių vengti jį nutraukti.
Ar nutraukti nėštumą, visuomet turi gerai apsvarstyti vyras ir žmona, pasitarti su rimtu, patikimu gydytoju-ginekologu. Lengvabūdiškai, viena išspręsdama šį klausimą, moteris skatina vyrą ir toliau neapdairiai elgtis, ir dėl to labai nukenčia moters sveikata.
Komentarai
Kolkas komentarų nėra. Būk pirmas!