Pradžia » Šventės » Kaip ir kokį brangakmenį pasirinkti sužadėtuvių žiedui?

Kaip ir kokį brangakmenį pasirinkti sužadėtuvių žiedui?

Sužadėtuvių žiedo išsirinkimas – ilgas ir sudėtingas darbas, kuriam reikia laiko ir šiokių tokių žinių, jei norima rasti tikrai tinkamą variantą.
Juvelyras jums tikrai padės rasti tinkamiausią variantą.
Sužadėtuvių žiedui reikalingas tinkamas akmenuo. Vienas iš paprasčiausių būdų išsirinkti brangakmenį – zodiako ženklas.
 
Atskleidžiame, kokie brangakmeniai geriausiai tinka konkrečiam zodiako ženklui.
 
Avinai
Avinams puikiausias pasirinkimas – sužadėtuvių žiedas su rubinu. Tai raudonas akmuo, kuris simbolizuoja laimę, meilę. Teigiama, jog tai terapinių savybių turintis brangakmenis, kuris padeda išvengti košmarų, pykčio. Vietoj rubino galima rinktis žiedus su granato akmeniu, jaspiu (būtent raudonu). 
 
Jaučiai
Dovanodami sužadėtuvių žiedą jaučiui ieškokite smaragdo akučių. Jautis yra pavasario ženklas, o smaragdas atitinka pavasario žalumą. Yra ne viena gerai žinoma senoji meilės istorija, kurioje smaragdas vaidina labai didelį vaidmenį, ypač tai pavojinga iširus meilei, todėl smaragdas laikomas amžinos meilės ženklu.
Jaučiams taip pat tinka ir rausvas kvarcas, malachitas , citritas. Tai akmenys, kurie Jaučiams pagerina savivertę, paaštrina protą, mąstymą. Safyras Jaučiui tiks siekiant panaikinti chaosą, nepagrįstas iliuzijas. Įvertinkite tai prieš sužadėtuves.
 
Dvyniai
Dvyniams geriausias iš geriausių yra aleksandritas. Tai žalias akmuo, tačiau priklausomai nuo apšvietimo ir žiūrėjimo kampo gali atrodyti violetinis ar švelniai purpurinis. Jei šio akmens gauti nepavyksta, Dvyniams puikiai tiks žiedai su gintaru, Tigro akimi. Tai sėkmės, vidinio augimo, geros nuotaikos akmenys Dvynių ženklo atstovams.
 
Vėžiai
Vėžiams geriausia būtų mūvėti sužadėtuvių žiedą su selenitu, tačiau tai pernelyg minkšta medžiaga, iš kurios negaminami papuošalai (pasitaiko išimtinių atvejų). Padavimai teigia, kad selenitas gali sutaikyti mylimuosius, todėl sužadėtiniams vertėtų turėti selenito kristalą namuose.
Į sužadėtuvių žiedo akutę Vėžiams galima dėti opalo, nefrito. Be to, šio ženklo atstovams tinka perlai – tik Vėžiai yra atsparūs perlo lemiamoms nelaimėms.
 
Liūtai
Liūtai – puikūs sužadėtiniai, kurie mėgsta vertingus, brangius akmenis. Auksas su briliantais šio ženklo atstovams – idealus pasirinkimas. Asmenybės stiprinimui puikiai tinka kalnų krištolas, mėnulio akmuo suteikia harmonijos, o gintaras yra sėkmės garantas. 
 
Mergelės
Topazas yra geriausias Mergelės ženklo atstovams. Tai vibruojantis akmuo, kuris padeda stiprinti dėmesio koncentraciją. Atkreipkite dėmesį, topazo spalva labai populiari tarp budistų vienuolių, kurie pasižymi ypač geru dėmesio koncentravimu. Taip pat teigiama, kad topazas atbaido blogas žmonių mintis, melą, apkalbas. 
Jei topazas neįtinka, Mergelėms gali būti siūlomi citrino, jaspio ar rožinio kvarco elementai sužadėtuvių žieduose.
 
Svarstyklės
Smaragdas – Svarstyklių ženklo akmuo. Visgi, vyrauja nuomonė, kad labiau tinka opalas ar agatas. Opalas garsėja kaip vidinių polinkių stiprintojas (tiek gerų, tiek blogų), o agatas beveik neturi jokių išskirtinių galių, tikimasi, kad jis tiesiog leidžia raiškiau dėstyti savo mintis. Smaragdas – turtų ieškotojams, nes, kaip manoma, jis padeda visiems išvengti nepritekliaus, ypač jei jų vardas – Jonas.
 
Skorpionai
Skorpiono ženklo atstovams, kaip ir Avinams, idealiausiu akmeniu laikomas rubinas. Tai meilę stiprinanti, laimę suteikiantis akmuo. Rubiną galima keisti koralais, kurie simbolizuoja artimą ryšį su gamta, padeda pritraukti jos jėgas, jų palankumą. 
 
Šauliai
Šauliams reikalingi įdomūs, sudėtingi akmenys, todėl geras pasirinkimas – safyras. Safyru papuoštus žiedus mūvėjo didingi karaliai, pavyzdžiui Saliamonas, buvo tikima ypatingomis magiškomis galiomis, ypač atsiliepiančios proto galiai, mintims, intuicijos stiprinimui. Be safyro Šaulių ženklo atstovai gali rinktis aventuriną, lazuritą, chalcedoną.
 
Ožiaragiai
Ožiaragiai puikiai jausis turėdami juoduoju oniksu papuoštą sužadėtuvių žiedą. Jis apsaugos nuo apkalbų, negarbės, padės rasti jėgų sunkiame darbe, siekiant sudėtingo tikslo. Visgi, tai pavojingas akmuo savanaudžiams – verta tai įsidėmėti.
 
Vandeniai
Tikras Vandenio akmuo labai lietuviškas – tai gintaras. Tai ir puiki gydymo priemonė nuo įvairių skausmų, ir akmuo, atstatantis jėgas, energiją. Jei nepatinka gintaras, jį galima pakeisti ametistu, aleksandritu. Abu šie įdomūs akmenys padės Vandeniams rasti laimę.
 
Žuvys
Žuvims reikia smaragdo, akvamarino arba koralų. Pastarieji puikiai siejasi su vandens galia, kurią turi ir Žuvys, o smaragdas – turtų ir laimės akmuo. Kiekvienas iš šių padės šio ženklo atstovams pasiekti tikslų, jaustis energingai, gyvai.
 
Deimantai
Jei niekaip neišsirenkate ar neišrenkate sužadėtuvių žiedo, bijote suklysti dėl akmens – rinkitės deimantus. Deimantai tinka kiekvienam zodiako ženklui, suteikia išskirtinę išvaizdą sužadėtuvių žiedui ir neatneša jokios nelaimės ar negandos. Universaliausias pasirinkimas!


Balsavimas

Žiūrėta: 4585   |   Balsų: 0   |   Vidurkis:   dar neįvertinta
Įvertink: 12345


Komentarai

2017-09-20 Manau, kad žiedas tiesiog turi būti parinktas su meile, o jau koks jis yra, nelabai turi reikšmės. Nors išties įdomu sužinoti kam koks brangakmenis tinka. Pas mane žiedelyje yra kažkoks brangakmenis, reikės pasidomėti ar <a ="s://auksomeistrai.lt/juvelyro-paslaugos" alt="juvelyras centre">juvelyras centre</a> žiedelio gali dar vieną įmontuoti.
by Lina
2016-08-23 Geras. Esu vandenis ir mano vaikino vardas Gintaras. Tai galima sakyti, kad savo laimę jau radau, nes gintaro akmuo man neša laimę. O čia visas nuostabus vyras šalia :) Pati kartais pasižiūriu tuos sužadėtuvių žiedus ir pateikiu nuorodas draugui, kad turėtų mintį į kurią pusę reiktų orientuotis.Neseniai radau be galo daug gražių tiek sužadėtuvių žiedų, tiek vestuvių. Kol kas apie vestuves negalvoju, nes draugas dar nepasipiršo, o pati tikrai nesipiršiu. Sužadėtuvių žiedai nėra tie daiktai, kuriuos norėčiau dovanoti kitam asmeniui. Sužadėtuvių žiedas yra tas daiktas, kurį norėčiau gauti dovanų. Iš savo brangiausio. Sužadėtuvių žiedai internetu šiuo metu yra be galo populirus ir patogus dalykas. Vaikinai gali laisvai išsirinkti sužadėtuvių žiedą virtualioje erdvėje ir ten jį nupirkti. Tuomet nereikia meluoti merginai, kad eina į barą laiką praleisti su vaikinai, o iš ties eina į sužadėtuvių žiedų parduotuvę.
by Darija

Tavo komentaras:
Vardas*:
Komentaras*:
(jei negalite perskaityti apsaugos kodo, tiesiog atnaujinkite puslapį F5 pagalba)
Apsaugos kodas*:
* - privalomi laukai !


Draugai
Zaidimai2.lt,
Zaidimai88.lt,
Nemokami-zaidimai.lt 
flash žaidimai internete.
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai