Pradžia » Žmonės » Kaip elgtis, jei ant tavęs šaukia

Kaip elgtis, jei ant tavęs šaukia

Bendraujant,  konfliktinės situacijos paprastai sunkiai išvengiamos. Jei vienas galima išspręsti taikiai, tai kitos perauga į ginčus, lydimus audringų emocijų ir riksmų. Kad galėtume nuraminti pašnekovą, pakėlusį prieš jus balsą, reikia išmokti tvardytis.

Instrukcijos

1
Nepasiduokite provokacijai. Pirmas noras, kurį patiria žmogus ginčo metu – atsakyti tuo pačiu. Atrodo, kad jūs demonstruojate savo jėgą, neleisdamas ant jūsų šaukti.  Bet tai visai kas kita.  Vertinkite tai kaip pralaimėjimą . Pašnekovas norėjo jus išvesti iš pusiausvyros ir jam tai pavyko.

 2
Nusiraminkite ir susikoncentruokite. Kelias minutes pagalvokite apie tai, kodėl ant jūsų šaukiama. Elkitės šaltakraujiškai. Kalbėkite aiškiai ir rišliai, „neprarykite“ žodžių, nesijaudinkite.

3

Pasirinkite padėtį, kad būtumėte viename lygyje su pašnekovu. Turbūt pastebėjot, kad kai pašnekovas  sėdi, ant jo šaukti daug paprasčiau. Kitaip, kai priešininkas stovi. Čia turi reikšmės psichologinės suvokimo ypatybės. Todėl, jei jūsų oponentas stovi – jūs taipogi atsistokite.
4
Jei po 4-5 minučių žmogus nenurimsta, o jo agresija net auga, jūs taip pat  pakelkite balsą. Ir turėkite omeny, kad tą darote todėl, kad nuramintumėt pašnekovą. Pradėkite kalbėti labai garsiai, pamažu žemindamas balsą ir pokalbio tempą, pereidamas į normalų pokalbį. Po kiek laiko ir jūsų pašnekovas  nurims.

5

Jei tas nepadėtų, pagal tai, kaip jūs žeminante toną, panaudokite raminantį gestą. Pakelkite ranką delnu žemyn taip, kad ji būtų jūsų akių lygyje ir lėtai leiskite ją iki  juosmens. Tokį gestą galima pakatroti 2 -3  kartus. Svarbu, kad tą matytų oponentas.

6

Perspėkite pašnekovą, kad jūs nenorite su juo kalbėti pakeltu tonu. Pasakykite, kad jūs atidedate pokalbį iki jis nenusiramins. Jei to padaryti neįmanoma, tai pasitikėkite savim, nerodykite savo susijaudinimo ir nepradėkite šaukti kaip pašnekovas.

Balsavimas

Žiūrėta: 4553   |   Balsų: 0   |   Vidurkis:   dar neįvertinta
Įvertink: 12345


Komentarai

2017-05-31 I din'dt know where to find this info then kaboom it was here.
by I din'dt know where to find this info then kaboom it was here.

Tavo komentaras:
Vardas*:
Komentaras*:
(jei negalite perskaityti apsaugos kodo, tiesiog atnaujinkite puslapį F5 pagalba)
Apsaugos kodas*:
* - privalomi laukai !


Draugai
Zaidimai2.lt,
Zaidimai88.lt,
Nemokami-zaidimai.lt 
flash žaidimai internete.
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai