Pradžia » Žmonės » Kaip išgyventi moters neištikimybę?

Kaip išgyventi moters neištikimybę?

Vyrai būna neištikimi, neišimtis ir  moterys. Kas lemia moterų neištikimybę? Kaip ją išgyventi? Ką padaryti kad moteris būtų ištikima?

Visų pirma kiekvienas vyras turėtų žinoti , kad moterų neištikimybę lemia ir moteriškas hormonas - estradionolis. Moterys kurių organizme daugiau šio hormono turi daugiau meilės romanų už tas, kurių atitinkamas rodiklis yra žemas. Be to, pirmosios yra patrauklesnės ir gyvenime turi daugiau nuolatinių partnerių. Tai dar nereiškia, kad kiekviena patraukli moteris bus neištikima, bet ne vien tai kaip elgiatės su moterimi, jausmai lemia moterų neištikimybę. Tad nuraminkite save , gal būt net ne jūsų kaltė, kad moteris jums buvo neištikima. Mokslininkų teigimu, fiziologiniai pokyčiai kūne labiau reguliuoja moterų elgesį nei iki šiol spėta. Suvokite tai ir viskas pasidarys lengva ir aišku, ne vien vyrai „nueina klystkėliais“. Kaip pamiršti paklydimus žinote tik jūs pats.

Kaip vis dėl to išgyventi tą „moterų neištikiimybę“? Ogi labai paprastai pasikalbėti atvirai su moterimi ir išsiaiškinti neištikimybės priežastis. Gal moteriai trūko jūsų dėmesio, gal ji jautėsi vieniša. Pokalbiai - laimingų, ilgų santykių palydovai. Išsisaiškinkite kokie jausmai slypi tarp jūsų ir jūsų moters. Gal jums trūko aistros.Juk „miegamojo reikalai “ – seksas daug ką leimia.

Bet kokiu atveju – nekaltinkite savęs. Viską ramiai apmastykite. Ar galėtumėte atleisti moteriai neištikimybę, jai neprikišinėdamas to ką ji padarė. Jei taip išsiaiškinkite viską su savo moterimi ir stenkitės užsiimti mėgstama veikla - sportu, susitikimais su draugais ir t.t. bet kuo kas nukreiptu jūsų mintis.

Kiekvienas vyras turi atrasti savą būdą , kaip užmiršti neištikimybę ir gyventi toliau. Juk pasaulyje moterų tiek daug ir ne visos jos bus neištikimos. Gal dar nesuradote savos moters? Gal viskas dar tik priešakyje?


Balsavimas

Žiūrėta: 19664   |   Balsų: 36   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345


Komentarai

2015-08-28 Niekada gyvenime nebeimanoma atleisti neistikimybes nuo tos dienos ji buna slikstyne ir is didziosios raides Kur.......
by Bevardis
2014-09-28 visu pirma kai moteris isduoda vyra su kitu , visu pirma kai moteris isduoda vyra , visu pirma neji kalta kad tave isdave o tu .nes geru vyru neisduoda .pagalvok ka tu blogai darei visa sita laika gyvendamas kartu iki neistikimybes .
by by nusimines
2014-07-04 To Benas . Patarciau gyvent savo gyvenima ir rupintis savo poreikiais.Tada ir pats savo gyvenima idomiau nugyvensi ir zmonos neliks laiko persekioti.Patikek,tai minutei neistikimybe turi labai didlei emocini poveiki,bet jei ji gyvena su tavim....tai emocijoms nurimus neatrodo jau ir tokia baisi ta neistikimybe :) Aisku,nelygou del ko jis su tavim gyvena? gal jai tik patogu su tavim gyventi? pats ivertink situacija...o gal tau ir su ja patogu gyventi ir tik tiek? Siaip vat anekdotas yra toks Zydelis apsizenija grazia moterele...gyvena jie sau.Bet tik zydas iseina is namu ir pas moterele eile meiluziu.... tai kaimynas ir sako zydeliui: klausyk,zydeli...tavo zmona tikra kurva.tu tik iseini ir pas ja durys neuzsidaro,eile laukia! ko tu su ja gyveni? zydelis pagalvojo ir atsake: Tai va todel ir gyvenu,kad eilej laukti nereiktu!
by darux
2014-07-04 na neistikimybe atleisti imanoma,jei yra motyvacija.Klausimas butu ar imanoma issaugoti pasitikejima,ar bent jau ji neprarasti po neistikimybes??? tai daug svabiau nei vien tik atleisti neistikimybe! Neistikimybe galima atleisti del daugelio dalyku,net nevardinsiu....o kaip su pasitikejimu???
by darux
2014-05-03 to r Svarbiausias dalykas priimant sprendimą- ne pats neištikimybės faktas, bet ar tu myli žmoną ir ar buvai laimingas su ja KOL NEŽINOJAI APIE NEIŠTIKIMYBĘ. Jeigu atsakymas "Taip", tai aš pažiūrėčiau į tą jos nuklydimą, kaip į abai seksualios moters poreikių patenkinimą, nuotykį. O tu jai geriausias, kadangi neišėjo pas meilužį, o gyvena su tavimi.
by Artūras
2014-01-23 O ka jus darytumete jai suzinotumete Po 10m santuokuos turedami du vaikus 7 ir 9m Suzinoje jog jusu moteris jums neistikima 5m Ir ne gana to suzinotumete jog ji net neseip isdavinejo su kitu Bet ir su juo dalyvaudavo orgyju vakareliuose Miegojo su keleis partneriais vienu kartu Ir atvirksciai dvi moterys su vienu Va kaip tokia isdavyste pamirs
by r
2013-10-19 as isvykau uzdirbti seimai pinigu ir po 13 dienu ji pradejo bendravima su kitu zmogumi, as tai suzinojau ir ji labai gailisi bet ja nebepasitikiu, ka vyrai patartumet? kaip man suzinot ar buvo tarp ju kaikas ar tik ji is neturejimo ka veikt bendravo su juo?
by Benas
2013-06-08 na del valentino ,tai tikrai ... meile stipri,turbut zmonems gaila prisiminimu ,lyg tai tavo filmas,kuri reiktu istrynt.. bet TIKIUOSI ,kad gyvenimas ne tik ties moterim sustojes, tikiu ,kad yra teisingu ir save gerbianciu moteru
by rasta
2012-07-18 Padariau 3 klaidas praeitame komentare,nes buvau labai susinervines del 4 vyru neprincipingumo,kad leidzia savo zmonoms save zeminti.Jos turetu dirbti viesnamyje,o ne seimose gyventi. Moterys yra 2 rusiu su keliais porusiais. Gyvenime domejausi moteru psichologija,nors esu padares daug klaidu,bet sugebejau praeiti keksyna ir is karto rasti zmona su kokybes zenklu. Nebutu is karto pavyke rasti,tai buciau rades is penkto karto,tik reikia zinoti kur ieskoti.
by faktas
2012-07-18 Kas myli jau kitu naudota moteri arba zino,kad ji neistikima,bet myli ja,tai reiskia,kad vyras turi iskreipta seksualini potrauki. Daugiau ziniu apie tai rasite seksopatalogijos vadovelyje.
by faktas
2012-07-18 1.save gerbiantis vyras nelaizo laizytu,nesinaudoja kitu naudotais,nes jie kada nors suges. 2.moteris reikia myleti tik nesugadintu jausmu. Patikrintas faktas, kekse,yra kekse ir jau is jos nebus zmogaus Save gerbiantis vyras myli tik garbingas moteris..
by faktas
2011-01-26 Mano žmona manau neistikima kaip man tai is jos istraukt padekit žmones...
by Radko
2010-12-13 Neistikimybe labai labai skaudi,jeigu labai myli zmogu.man tai ir atsitiko, mano zmona(31) neistikima buvo 4metus ir ne su vienu.ji jaunysteje turejo daug parneriu,tai turbut ir sugadino jai proteli.su manim ji nenori skirtis sako myli.atleisti neiseina skirtis irgi ne,labai sunku gyvenime,kai reikia kenteti.patarciau kitiems ,kad pasirinkti zmona reikia,su gera praeitimi,nes per daug vyru turejusios niekados istikimos nebus.
by monte
2010-11-27 Taip, Valentinai, tu tikrai toks esi
by Ne Valentinas
2010-08-07 Mano supratimu, mylinti, seksuali, gera šeimininkė žmona, jei retkarčiais ir nuklysta į šoną, yra geriau už nelaimingą, viskuo nepatenkintą bambeklę, kuri ištikima kaip kelmas. Kaip sakoma, geriau tortu pasidalinti su draugu, negu barščius vienam srėbti.
by Artūras
2010-07-29 Man taip atsitiko kad mano motetis isprotejo kaip prarejo duotis tai ir sustot negali as net nezinau kaip man elgis atrodo nekenciu bet vistiek myliu turbut asilas esu
by valentinas

Tavo komentaras:
Vardas*:
Komentaras*:
(jei negalite perskaityti apsaugos kodo, tiesiog atnaujinkite puslapį F5 pagalba)
Apsaugos kodas*:
* - privalomi laukai !


Draugai
Zaidimai2.lt,
Zaidimai88.lt,
Nemokami-zaidimai.lt 
flash žaidimai internete.
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai