Pradžia » Žmonės » Kaip pasirinkti auskarus pagal veido formą?

Kaip pasirinkti auskarus pagal veido formą?

Tinkamai pasirinkti auskarai padeda tašką Jūsų aprangoje ir stiliuje. Kaip pasirinkti tinkamus auskarus gali patarti ir juvelyras Vilniuje.

Dažniausiai moterys renkasi auskarus pagal aprangą, kitus aksesuarus, tačiau vienas puikiausių būdų, kurį labai mėgsta taikyti kiek daugiau patyrę pardavėjai, yra derinimas prie veido formos. Toks metodas leidžia pabrėžti natūralų grožį ir mažai žinant apie žmogų rasti geriausią sprendimą jam.

Juvelyrikoje ir mados pasaulyje žmonių veidai išskiriami ir apibūdinami pagal formas bei odos spalvos toną. Todėl kartais išsiskiria pasirinkimas ir tai pačiai veido formai, tačiau ekspertai pataria labiau orientuotis į veido formas, o ne odos toną – tai yra svarbesnis dalykas.

Ovalus veidas

Ovalo formos veidai pasižymi ne itin plačia kakta, kiek platesniais skruostikauliais, veidas siaurėja nuo skruostų iki smakro, taip susidaro forma, panaši į ovalą. Šio tipo veido savininkės gali nešioti kone bet kokio stiliaus auskarus – eksperimentuokite, bandykite ir Jums tikrai pavyks. Visgi, ieškant idealiausio varianto siūlomi kabantys ovalo formos auskarai, kurie išryškina veidą. Lašo formos auskarai taip pat ryškina natūralią veido formą, sukuria simetrijos jausmą.

Apvalus veidas

Apvalus ar apskritas veidas plačiausias yra ties skruostikauliais. Tokiam veidui papuošti geriausiai tinka kabantys ar lašo formos auskarai, kurie minimalizuoja, ištęsia veidą. Konkretizuojant vertėtų išskirti ilgesnius, kampuotesnio dizaino žeidus. Ko gero blogiausias pasirinkimas – kabantys disko formos auskarai, kurie veidą vizualiai dar labiau platina. Siekiant išvengti nemalonaus efekto reikėtų rinktis plonus ar vidutinio pločio auskarus.

Širdelės formos veidas

Širdelės, širdies formos veidas primena visiems puikiai žinomą širdies simbolį. Tokio veido savininkės turėtų rinktis auskarus, kurie subalansuotų veidą, atkreiptų dėmesį į akis, skruostus ar žandikaulio liniją. Tam puikiai tinka auskarai su pailgomis kreivėmis. Gražiai atrodys ir lašo formos ar kabantys auskarai. Rombo formos auskarai sukuria įdomų veido kontrastą – išmėginkite.

Kvadratinis veidas

Kvadrato formos veidas pasižymi lygiu smakru, vienodo pločio kakta, skruostikauliais ir žandikauliu. Tokio veido šeimininkės puikiausiai atrodo su apvalaus dizaino auskarais. Šie auskarai šiek tiek sušvelnina veido formas. Tinka pailgi kabantys, taip pat lanko formos auskarai. Tuo tarpu labai platūs auskarai kvadratinio veido moterims visai netinka.

Siauras veidas

Jei Jūsų veidas yra siauras, dar kartais vadinamas stačiakampiu, Jums reikėtų ieškoti perlinių auskarų ar į juos panašių. Idealu, jei jie tabaluotų žemiau ausies spenelio, nes tai padeda vizualiai sumažinti veido ilgį. Taip pat tiks kabantys pailgų formų auskarai.

Rombo formos veidas


Kuomet kakta ir smakras yra siauresni nei skruostai – tai rombo, dar kitaip deimanto, formos veidas. Tokiam veidui reikėtų rinktis švelnių linijų auskarus, kurie sumažintų veido ryškumą ties skruostais ar žandikaulio linija. Blogiausias pasirinkimas yra tabaluojantis rombo formos auskarai, nes taip bus perdėtai išryškinamas veidas, tuo tarpu švelniai užapvalinti kabantys auskarai puikiai tiks.

Auskarai yra labai paprastas, tačiau kartu ir šiek tiek žinių ar suvokimo reikalaujantis aksesuaras, be kurio sutikti moterį šiandien ne taip jau ir lengva. Pasirinkti juos pagal veido formą yra paprasta, tačiau kaip ir bet kuris kitas aksesuaras auskarai turėtų derėti prie Jūsų aprangos stiliaus, gyvenimo būdo, tad jei niekaip nepavyksta išsirinkti tinkamų auskarų pagal savo veido formą, odos ryškumą, plaukų spalvą – Jūs visada galite eksperimentuoti, kol atrasite kas jums tinka arba kreiptis į profesionalų juvelyrą.


Balsavimas

Žiūrėta: 4815   |   Balsų: 1   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345


Komentarai

2017-05-26 Aš ir renkuosi auskarus pagal savo veido formą. Dažniausiai tinkamiausius randu s://.auksomeistrai.lt/papuosalai-su-brangakmeniais/auskarai-su-briliantais teko kartą gauti dovanų visiškai netinkančius auskarus pagal veido formą man, atrodžiau tikrai gan juokingai.
by Milita

Tavo komentaras:
Vardas*:
Komentaras*:
(jei negalite perskaityti apsaugos kodo, tiesiog atnaujinkite puslapį F5 pagalba)
Apsaugos kodas*:
* - privalomi laukai !


Draugai
Zaidimai2.lt,
Zaidimai88.lt,
Nemokami-zaidimai.lt 
flash žaidimai internete.
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai