Pradžia » Žmonės » Kaip pasirinkti saulės akinius pagal veido formą?

Kaip pasirinkti saulės akinius pagal veido formą?

Žmonių veidai yra labai skirtingi. Skiriasi įvairūs jų bruožai, tarp kurių ir veido forma, kuri labai daug reiškia išvaizdai, renkantis drabužius, stilių, o taip pat ir norint įsigyti saulės akinius. Egzistuoja visa galybė patarimų, kaip pasirinkti akinius pagal veido formą, tačiau bene svarbiausia – pasirinkti Jums patinkančius saulės akinius, kuriuos Jums bus malonu nešioti net jei ir laikoma, kad jie nėra tinkami pagal Jūsų veido formą.

Grįžtant prie veido formų ir joms tinkamų akinių galima taip pat paminėti, kad ne visuomet universalūs patarimai yra tinkami konkrečiam atvejui, tačiau kaip bebūtų, daugumai jie yra pritaikomi ir šie patarimai gali padėti bent jau susiorientuoti, kokio stiliaus akinių nuo saulės Jums reikėtų ieškoti.

Trikampio veido savininkams reikėtų ieškoti saulės akinių, kurie būtų katės akių formos ar būtų su tiesia viršutine linija. Tokio tipo saulės akiniai padės sušvelninti veido formas, suteiks akių sričiai ryškumo, kas yra labai svarbu bei padeda atrodyti dar geriau.

Turintiems pailgą veidą reikėtų ieškoti saulės akinių su ryškiais, didelį kontrastą turinčiais rėmeliais ar kojelėmis. Prie pailgo veido puikiai dera ir kampuotų, ir apvalių formų saulės akiniai, tačiau renkantis juos reikėtų būti atsargiems, kad nebūtų vizualiai praplatinama plačiausia veido dalis, tokiu atveju akiniai nepuoš, nederės prie Jūsų pailgo veido.

Deimanto formos veidas (dar kitaip galima vadinti rombo formos veidu) gražiausiai žiūrisi papuoštas ovaliais ar suapvalintų kampų saulės akiniais. Puikiai tiks ir berėmiai akiniai nuo saulės, kurie šiuo metu yra gana madingi. Svarbiausia, kad saulės akinių rėmeliai nebūtų platesni už skruostikaulius, nes nepavyks sušvelninti veido formos.
Kaip pasirinkti akinius pagal veido formą mažiausiai galvoja ovalaus veido žmonės, kadangi prie tokio tipo veido kuo puikiausiai tinka bet kokios formos saulės akiniai.

Tokiems žmonėms labai pasisekė, kadangi galima eksperimentuoti, išmėginti įvairiausius akinius nuo saulės ir turbūt visuomet pavyks atrodyti gerai. Žinoma, svarbu akinius priderinti ir prie drabužių, kitų aprangos elementų, taip bus pasiektas puikiausias rezultatas stiliuje.

Apvalios veido formos žmonėms taip pat pasisekė, tačiau ne taip stipriai kaip ovalios. Prie apvalaus veido tiks bet kokie saulės akiniai, kurie vizualiai prailgintų veidą, jį suplonintų. Tam kuo puikiausiai pasitarnaus platesnių rėmelių akiniai, taip pat kvadratiniai ar stačiakampiai akinių nuo saulės rėmeliai. Tačiau pernelyg dideli akiniai gali atrodyti juokingai, tad persistengti nereikėtų.

Šie patarimai yra bendriniai, todėl individualiai į klausimą kaip pasirinkti akinius nuo saulės pagal veido formą galite atsakyti sau patys. Pasižiūrėkite į veidrodį, nusistatykite savo veido formą, tačiau taip pat pagalvokite, kokius dar išskirtinius bruožus turite, kurie gali būti svarbūs renkantis akinius nuo saulės. Būtent papildomi bruožai gali suteikti daugiau pasirinkimo, gali leisti Jums eksperimentuoti išmėginant tokius akinius, apie kuriuos šiuose patarimuose nė neužsimenama.

Taip pat labai svarbų vaidmenį gali daryti ir Jūsų gyvenimo būdas. Jums visiškai netiks itin įmantrūs akiniai jei daug laiko sportuojate, pavyzdžiui bėgiojate ar važinėjate dviračiu. Tokiu atveju Jums reikėtų nesvarstyti dėl savo veido formos, o iš karto rinktis sportinio stiliaus, aktyviai laisvalaikį leidžiantiems žmonėms tinkamus saulės akinius, kurie dažniausiai ne tik atrodo sportiškai, bet taip pat yra ir tvirtesni, tvirčiau laikosi ant veido, todėl yra nepakeičiami sportuojant.

Saulės akiniai pagal veido formą tėra vienas iš būdų išsirinkti sau tinkamus akinius, tačiau jei Jums atrodo kvaila klausti kaip pasirinkti akinius pagal veido formą, Jūs taip pat galite būti teisūs ir nesunkiai atrasite sau tinkamus saulės akinius pasirinkdami kitus vertinimo kriterijus, pavyzdžiui, pagal jau minėta, gyvenimo būdą, aprangos detales, savitą stilių ar net pagal kainą – visais atvejais galite rasti tikrai puikius ir Jums idealiai tinkančius akinius nuo saulės.

Daugiau informacijos galite rasti ir šiame straipsnyje apie saulės akinius pagal veido formą.


Balsavimas

Žiūrėta: 6334   |   Balsų: 0   |   Vidurkis:   dar neįvertinta
Įvertink: 12345


Komentarai

Kolkas komentarų nėra. Būk pirmas!

Tavo komentaras:
Vardas*:
Komentaras*:
(jei negalite perskaityti apsaugos kodo, tiesiog atnaujinkite puslapį F5 pagalba)
Apsaugos kodas*:
* - privalomi laukai !


Draugai
Zaidimai2.lt,
Zaidimai88.lt,
Nemokami-zaidimai.lt 
flash žaidimai internete.
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai