Pradžia » Žmonės » Kaip suprasti, kad metas kraustytis iš tėvų namų

Kaip suprasti, kad metas kraustytis iš tėvų namų

Žinome, kad patogiausias gyvenimas yra ten, kur jaučiatės kaip tikruose namuose. O kur kitur yra namai nei ten, kur kas rytą gali pasitikti mamos pusryčiai, išskalbti apatiniai ir vakare pakeista patalynė? Gyventi su tėvais, kai jūsų interesai nesiskiria, išties patogu.

Dauguma pas tėvus užsilieka dėl patogumų, kurių sunku atsikratyti. Kiti pasilieka arba grįžta su siekiu susitaupyti savam būstui, šiek tiek atsikvėpti nuo įtempto ritmo ir pasijusti mažiau atsakingais už save pačius. Treti tiesiog nesusimąsto, kad gal jau laikas kelti sparnus, kol to jiems nepasako.

Momentas, kai kažkas iš artimųjų ateina pasikalbėti ir užuolankomis ar tiesiai šviesiai pareiškia, kad gal jau gana ir laikas krautis daiktus į atskirą gyvenimą, nėra pats maloniausias. Tiesą pasakius, tai gėdinga, nemaloni akimirka. Todėl, kad jos išvengtumėte, pagalvokite ar tik jūs nesate vienas iš tų, kuriam ar kuriai jau laikas kraustytis iš tėvų namų?Jei abejote, galbūt padės šie keli faktai.

1. Mėgstate naktinį gyvenimą
Jei išeinate iš namų keletą vakarų per savaitę neskaitant savaitgalių, mėgstate užsivakaroti ir smagiai praleisti laiką, grįžti šiek tiek išgėrę - tėvų namuose jums ne vieta. Ne vien todėl, kad tai nepagarba, kad smukdote savo įvaizdį jų akyse. Viena svariausių priežasčių - visai nesvarbu kiek jums metų, tėvai visada rūpinsis ir nerimaus! Negrįžote iki vidurnakčio pirmadienį? Nerimaus! Iki paryčių siautėte bare šeštadienį? Nerimaus! Todėl gana. Jūsų socialiniai naktinio gyvenimo įpročiai ir tėvai neturėtų turėti bendrų taškų.

2. Kelionei nuo namų iki darbo sugaištate daug laiko
Jei rytinė rutina jums prasideda 2-3 valandos iki darbo, nes iki darbovietės važiuojate valandą ar ilgiau, laikas kažką keisti. Juk gyvenate pas tėvus - nesaisto jokie įsipareigojimai, nuomos sutartys ir kiti dalykai. Todėl metas kraustytis! Susiraskite gyvenamą vietą arčiau darbo ar pasilinksminimų vietų - taupykite laiką. Nes, patikėkite, persikeliant daiktų pervežimas užims daug mažiau laiko, nei visos kelionės iš ir į darbą kartu sudėjus.

3. Dvylikametis kaimynas vis klausia, kada pažaisite su juo
Turbūt jau supratote, bet jei reikia - pakomentuosime plačiau. Elementaru, kad vaikas, matydamas jus kiekvieną dieną, kviečiasi pažaisti. Turbūt tai stebina dar mažiau, nes jo mama ateina pas jūsų mamą. Ir išvis nebestebina supratus, kad tas vaikas dažnai sėdi jūsų kambaryje, nes neturi ką veikti, kol mamos geria kavą. Ties šiuo momentu turite suprasti - jums reikalinga privati erdvė.

4. Antrų pusių pasisvečiavimai
Gyvenant su tėvais pamirškite vienos nakties nuotykius. Pamirškite savigarbą, kai jums pasiūlys: „gal grįžtame pas tave?“. Arba ruoškitės naujiems nuotykiams, kai jūsų ilgametis draugas užmigs ant sofos žiūrėdamas serialą, o tuo metu grįš tėvai. Šiuo atveju, kaip ir nieko blogo. Tačiau tėvai tikrai nenori žengti į jūsų asmeninį gyvenimą, tačiau, tuo pačiu, nori gyventi savo įprastą gyvenimą po darbo SAVO svetainėje.

5. Vis dar nežinote, kaip naudotis skalbykle
Patogu, kai mama išskalbia, išdžiovina ir išlygina visus skalbinius. Bet likę vieni nežinote, kaip įjungti tą daiktą? Pats metas Google sistemoje įvesti „Perkraustymo paslaugos “, „Butų nuoma“ ir „Kaip naudotis skalbykle“ ir pagaliau pradėti savarankišką gyvenimą.

6. Jums daugiau nei 30
30 - tai apvalus skaičius. Visi renkasi kaip gyventi, tačiau dauguma tokių metų kuria atskirus gyvenimus nuo tėvų. Dalis jau augina SAVO vaikus. O jūs vis dar gyvenate su savo tėvais. Truputėlį liūdna… Gali būti, kad net katinui gaila jūsų. Todėl pats metas susikrauti daiktus, užrašyti ant jų „Krovinių pervežimas “ ir pagaliau pradėti savarankišką gyvenimą.

Balsavimas

Žiūrėta: 4707   |   Balsų: 0   |   Vidurkis:   dar neįvertinta
Įvertink: 12345


Komentarai

Kolkas komentarų nėra. Būk pirmas!

Tavo komentaras:
Vardas*:
Komentaras*:
(jei negalite perskaityti apsaugos kodo, tiesiog atnaujinkite puslapį F5 pagalba)
Apsaugos kodas*:
* - privalomi laukai !


Draugai
Zaidimai2.lt,
Zaidimai88.lt,
Nemokami-zaidimai.lt 
flash žaidimai internete.
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai