Pradžia » Gamta » Kaip padaryti šuns būdą

Kaip padaryti šuns būdą

Kaip padaryti šuns būdą?

Norite padaryti būdą šuniui? Tam prireiks laiko ir ūkinių prekių parduotuvės. Pastatyti būdą nėra sudėtinga, tačiau tai nėra ir taip paprasta, todėl nusiteikite, kad tam gali prireikti kelių dienų ar net savaitės.

Pagrindas. Pradėkite nuo pagrindo. Sugalvokite kokio dydžio būdos norite. Pasidomėkite, kokio dydžio faneros lakštus parduoda vietinė ūkinių prekių parduotuvė - galbūt yra lakštai, kurių dydis jums tiks ir jų nereikės nei pjaustyti nei sujunginėti. Kopėčių principu sukalkite arba varžtais susukite pagrindo rėmą  - žiūrėkite iliustraciją nr.1. Padarę pagrindą, prie jo prikalkite faneros lakštą.

Sienos. Sienoms reikės keturių kopėčių principu (kaip ir pagrindas) sukaltų rėmų. Tiesa viename rėme turėsite išpjauti įėjimą, todėl tvirtinkite skersinius palikite pakankamai vietos. Sumontavę rėmus, pritvirtinkite juos prie pagrindo - susukite varžtais į pagrindą ir tarpusavyje. Būdos sienas apkalkite fanera iš abiejų pusių, į vidų galite pridėti apšiltinimo medžiagos. Priekio ir galo sienas (įėjimas ir priešinga siena) iš karto galite apkalti fanera, kuri uždengs būdą iki pat stogo - žiūrėkite iliustraciją nr.2

 

Stogas. Viena iš sudėtingiausių dalių. Jums reikės pritvirtinti skersinius, kurie laikys stogą. Žiūrėkite iliustraciją nr.3. Prie šių skersinių pritvirtinkite faneros lakštus. Kad stogas būtų atsparus lietui, reikės uždengti jį bituminėmis čerpėmis arba kita stogo danga. 

Būdą reikia pastatyti ant tvirto ir pagrindo. Ji turi būti apsaugota nuo stovinčio vandens - jeigu būda dažnai stovės baloje, ji pradės pūti, todėl reikia būda pakelti, pvz.: pastatyti ant plytų arba medinių kaladžių. Pasirūpinkite būdos impregnavimu - galite nudažyti sienas, lauko baldų impregnatoriumi ar pan. Taip pat galite apkalti būdą plastikinėmis namo apdailos detalėmis. 


Balsavimas

Žiūrėta: 27006   |   Balsų: 117   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345Komentarai

2015-08-22 labai gera mintis pasidaryk pats ir labai grazi
by sauliukas
2014-06-05 labai grazi
by valdas
2013-02-26 je ce tai laikai pac gazas
by laimonas

Tavo komentaras:
Vardas*:
Komentaras*:
(jei negalite perskaityti apsaugos kodo, tiesiog atnaujinkite puslapį F5 pagalba)
Apsaugos kodas*:
* - privalomi laukai !


Draugai
Zaidimai2.lt,
Zaidimai88.lt,
Nemokami-zaidimai.lt 
flash žaidimai internete.
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai