Pradžia

Kaip patenkinti vaikiną ranka

Kaip patenkinti vaikiną ranka?

 

Įžanga

 

Patenkinti vaikiną ranka yra labai paprasta. Užtenka tiesiog ranka apimti varpą ir braukyti aukštyn žemyn ir tik laiko klausimas kada vaikinas patirs didįjį O. Tačiau jeigu šioje srityje neturite patirties šis straipsnis padės įgauti pasitikėjimo savimi.

Visų pirma verta paminėti, kad įžanga atlieka svarbų vaidmenį šioje situacijoje. Prieš pradėdama tenkinti vaikiną ranka glamonėkite jį bučiuokite, taip pat leiskite jam jus glamonėti. Po kurio laiko atsargiai prisilieskite prie jo varpos per kelnes (jeigu jis su jomis). Paglamonėjusi varpą per kelnes, galite atsegti diržą ir kelnių sagą, tačiau kelnių nenuimkite, o užkiškite už jų ranką. Lėtai ir atsargiai palieskite varpą, galite suspausti ją rankoje. Po to ranką atitraukite ir vėl lėtai veskite prie varpos. Toks "erzinimas" paprastai sujaudiną vaikiną ir tai suteiks malonesnių pojūčių. Vėliau erzinimą galite dar padidinti - užkišusi ranką už kelnių lėtai atsmaukite apyvarpę, po to užsmaukite ir vėl trumpam "atsitraukite". Svarbu paminėti, kad nepaliktumėte atsmauktos varpos kelnėse nes jautri galvutė gali trintis į rūbus ir sukelti nemalonius pojūčius. Taip pat būkite ypač atsargi jeigu varpa sausa - tokiu atveju apyvarpės atsmaukimas ir užsmaukimas irgi gali sukelti dirginantį pojūtį.

 

Kai padarėte įžangą galite pradėti tenkinti vaikiną ranka. Tai daryti galite net neištraukusi varpos iš kelnių. Kai kuriems vaikinams tai painka, taip pat kaikuriomis aplinkybėmis tai tinkamas metodas - pvz.: ten kur jus gali netikėtai užklupti. Tiesa, kad galėtumėt patenkinti vaikiną ranka neištraukdama jo varpos kelnių reikia, kad kelnės būtų erdvios. Tačiau šis metodas turi vieną didelį trūkumą, vaikinui baigus jis išsiteps kelnes (bet neišteps jūsų drabužių :))  

 

Kitas būdas patenkinti vaikiną ranka - ištraukus varpą iš kelnių. Šis būdas labiau tiks drąsesnėms poroms.  Tai galite daryti ir stovėdami ir gulėdami ar sėdėdami. Masturbuodama vaikiną galite su juo bučiuotis, glamonėtis - nebūtina stovėti (gulėti arba sėdėti) kaip statulai, juk judesį aukštyn-žemyn atlikti galima ir nematant varpos. Turėkite omenyje, kad vaikinui pasiekus orgazmą sperma išsiverš kur papuola - į jūsų delną, ant žemės, ant sofos ar lovos arba ant jūsų rūbų. Paprastas problemos sprendimas - tegul vaikinas baigia ant jūsų pilvo (patogu jei gulite), tiesiog pakelkite marškinėlius ir viskas. Pilvą nusiplauti lengviau nei išskalbti drabužius ar išplauti paklodę.

 

Vienas iš vaikinui maloniausių tenkinimo ranka būdas yra kuomet mergina klupi priešais jį. Tai primena oralinio sekso pozą ir daugeliui vaikinų patinka. Žiūrėkite jam į akis ir tenkinkite jį ranka. Daugelis vaikinų svajoja, kaip baigia ant merginos krūtų, veido ar į burną. Pati nuspręskite koks variantas jums priimtinas.

 

Na ir galiausiai verta paminėti dušą. Patenkinti vaikiną duše yra labai paprasta ir patogu. Vaikinas greitai susijaudins matydamas jūsų nuogą kūną ir būdamas šiltoje patalpoje. Čia pat yra ir dušo želė, kuri veiks kaip lubrikantas. Vaikinui baigus, sperma tuoj pat bus nuplauta. Duše vaikiną patenkinti ranka galite stovėdama arba klūpėdama.

 

Jeigu tenkinsite vaikiną ranka ir jo varpa bus sausa, reikėtu sutepti ją lubrikantu, taip suteiksite jam didesnį malonumą ir greičiau privesite jį prie orgazmo. Jeigu neturite lubrikanto tiks ir rankų muilas (sumaišytas su vandeniu, tiesa muilas gali šiek tiek dirginti) arba rankų kremas, taip pat galite sušlapinti varpą seilėmis. Pradžioje galite vaikiną tenkinti lėtai ir neskubėdama, tačiau artėjant orgazmui tempą padidinkite, o kai orgazmas bus jau visai prie pat dar labiau padidinkite tempą, taip suteiksite didžiausią malonumą. Dar vienas dalykas, kurį verta žinoti - nepamirškite glamonėti sėklidžių, jos irgi yra jautrios ir suteikia malonumą. Laikas nuo laiko paglostykite ir ja. Na ir žinoma geriausia yra paklausti pačio vaikino kas jam labiausiai patinka.

 

 


Balsavimas

Žiūrėta: 30186   |   Balsų: 70   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345Komentarai

Kolkas komentarų nėra. Būk pirmas!

Tavo komentaras:
Vardas*:
Komentaras*:
(jei negalite perskaityti apsaugos kodo, tiesiog atnaujinkite puslapį F5 pagalba)
Apsaugos kodas*:
* - privalomi laukai !


Draugai
Zaidimai2.lt,
Zaidimai88.lt,
Nemokami-zaidimai.lt 
flash žaidimai internete.
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai