Pradžia » Pažintys, seksas » Kaip bučiuotis

Kaip bučiuotis

Kaip reikia bučiuotis prancūziškai, Kaip gerai bučiuotisŽemiau jūsų laukia kelios pamokėlės ir sužinosite kaip reikia bučiuotis :) o dabar šiokie tokie įspejimai :)

Įspėjimai

  1. Jūs galit bučiuotis prancūziškai nors ir abu iš jūsų turi kabes, bet tu turėtum būti atsargus, kad jos nesusiliestų kartu. Venkite, kad kabės nepaliestų jūsų liežuvio (jūs galite įsipjauti).
  2. Per didelis kiekis seilių gali susikaupti per Prancūziška bučinį ir tai gali sutrukdyti romantišką momentą. Prarykite periodiškai nenutraukdami bučinio. Jai turit problemų darant taip, nebijokite nutraukti bučinį vienam momentui.
  3. Jei tu kada pasijusi nepatogiai ar nori paeiti su partneriu kelis žingsnius, nutrauk tai ir leisk partneriui žinoti, kad tu nori sustoti. Pasakyti „NE“ yra labai gerai!!!

1. Vakuuminis bučinys

Įsisiurbiama į partnerės lūpas, lyg bandytum ištraukti ne tik sielą, bet ir visus vidurius. Toks bučinukas neturi trukti ilgai. Neatitrauk savo lūpų staiga, antraip atrodys, kad netoliese iššovė šampano butelis.

2. Drugelis

Prikišk savo blakstienas prie mylimosios skruosto, paskui lėtai užsimerk ir atsimerk, kad blakstienos vos vos paliestų jos odą. Jei viską darysi teisingai, jos širdelė plaks į taktą tavo blakstienų virpčiojimui, jei ne, ją apims jausmas, kad persekioja įkyri musė.

3. Ausies spenelio glamonėjimas

Gana rizikingas eksperimentas. Ausis - ne tik erogeninė zona, ji dar ir puikiai gaudo visokius garsus. Taigi netinkamai elgiantis ji gali išgirsti ne rojaus muziką, kurią, kaip manai, skleidi, bet kažką panašaus į vandens gurgėjimą tualete.

4. Šnekamasis bučinys

Jis buvo itin populiarus valdant Prancūzijos karaliui Liudvikui XV. Įsimylėjėliai prisispausdavo vienas prie kito lūpomis ir kuždėdavo komplimentus, eilėraščius, madrigalus.

Burna - labai jautrus organas, tad rekomenduojama prieš praktikuojant šį būdą gerai išsivalyti dantis, nerūkyti, net negerti, nevalgyti silkės, česnako ir pan.

5. Šnipo bučinys

Jį praktikuoja vien merginos, norėdamos sužinoti, ar nesi įkaušęs, ar iš vakaro negėrei, ar nekvepi svetimais kvepalais ir pan.

Aistringas, švelnus bučinys6. Rankos bučiavimas

Tai istorinis ir pats galantiškiausias bučinys, kuris priverčia virpėti net didžiausią kurtizanę. Technika be galo subtili, reikalaujanti betarpiškumo ir protingos (bent jau nekvailos) veido išraiškos. Tiesiog privalai pasilenkti iki jos rankutės, o ne kelti ją prie savo lūpų. Tai leistina tik jei vyrukas gerokai vyresnis už savo draugę.

7. Automobilininko bučinys

Nepastebimai seki savo mylimosios automobilį ir tą akimirką, kai ji pradeda stabdyti užsidegus raudonam šviesoforo signalui, švelniai bumpteli jai į užpakalinį buferį. Jos širdelė apmiršta iš baimės ir susijaudinimo, ir kaip tik tą akimirką jos automobilio lange pasirodo tavo besišypsanti fizionomija.

Aišku, neprošal įsitikinti, kad automobilis tikrai priklauso draugužei, o ne jos tėtušiui ar, dar geriau, slaptam meilužiui mafiozui.

8. Bučinys intriga

Jei nori pabučiuoti patikusią merginą, teks apdumti akis draugijai, kurioje atsidūrei, ir čia tau pravers šis paprastas žaidimas. Pasiūlyk visiems susėsti aplink stalą ir pasiųsk ratu kortą (nesvarbu kokią). Svarbiausia - laikyti ją lūpomis ir perduoti kaimynui (geriau, kad prie stalo sėdėtų kuo daugiau merginų) tiksliai į lūpas. Tasai, kuris nesugeba nulaikyti kortos, bučiuoja šalia sėdintį.

Žaidžiant šį gana kvailą žaidimą nesunku pūsti miglą į akis. Pirmiausia atsisėsk prie patikusios merginos, paskui, perduodamas jai kortą, išmesk ją, ir bučinys garantuotas.

9. Bučinys "Eskimo"

Taip vadinasi todėl, kad jį išrado eskimai. Jie suglaudžia savo miniatiūrines nosytes ir trinasi jomis kairėn dešinėn. Tai ir yra "Eskimo". Šis bučinys populiarus ir kai kuriose Afrikos gentyse. Tokį Malaizijoje matytą bučinį yra aprašęs ir Charlesas Darwinas: "Dvi jaunos moterys pritūpė viena priešais kitą, pakėlė aukštyn veidelius ir ėmė trintis nosytėmis. Toks keistas bučinys truko šiek tiek ilgiau nei rankos paspaudimas. Negana to, moterys leido pratisus (sakyčiau, nepadorius) garsus, primenančius giliausio fizinio pasitenkinimo dejones".

10. Elektros iškrova

Apšvietimas turi būti minimalus. Judu su partnere lėtai artinatės vienas prie kito iš skirtingų kambario kampų (tarsi dvikovoje). Likus dviem žingsniams, sustojate ir lėtai linkstate vienas prie kito. Vienintelis dalykas, kuo liečiatės, - jūsų lūpos. Bučinys turi būti ilgas (kol pristigsit kvapo), kad žiežirbos lėktų iš akių. Jei po akimirkos pasirodys, kad kambaryje pernelyg šviesu, svarbiausia - pasistengti nepargriūti.

11. Prancūziškas/angliškas bučinys

Kodėl toks dvigubas? Todėl, kad Prancūzijoje šis bučinys vadinamas anglišku, o Anglijoje - prancūzišku. Kai kuriose šalyse jis dar žinomas kaip sielos bučinys. Tikima, kad dalį sielos partneriui galima perduoti suglaudus liežuvius. Dar vienas šio bučinuko pavadinimas - liežuvėlių kova.

Čia svarbiausia - nenukąsti partnerio liežuvio ir nenugrūsti jo gilyn, kad šis, neduokdie, neuždustų.

12. Specialusis

Tai perdėm moteriškas bučinys, skirtas varžovei, konkurentei, mirtinai priešei dezorientuoti ir neutralizuoti.

Nuoširdus ir sodrus pakštelėjimas į skruostą įsegamas drėgnomis iš laimės ir ryškiai dažytomis lūpomis. Tokį bučinį paprastai lydi itin stiprūs garsiniai efektai: čepsėjimas, kūkčiojimas, padažnėjęs kvėpavimas, susižavėjimo šūksniai: "Ak!", "OK!", "Wow!" Itin iškilmingais atvejais galima ir ašarą nuvarvinti. Teisingai viską atlikus galima išvesti konkurentę iš rikiuotės ir atimti jai žadą ne mažiau kaip valandai. Negana to, siaubingi lūpų dažai sugadina jai makiažą, o jei pavyksta - ir šukuoseną.

13. Žnaibomasis bučinukas

Tai labai delikatus veiksmas, kai lūpomis švelniai žnaibomos merginos lūpos. Jokiu būdu nesugalvok atidaryti žabtų, lyg būtum saulės atokaitoje nuobodžiaujantis liūtas. Švelniai žnaibyk jos lūpas, tarsi jos būtų išteptos saldžiu medumi. Bet čia ir slypi tam tikras pavojus - per daug įsijautęs gali pasijusti Mike Pūkuotuku.

14. Maratonui prilygstantis bučinys

Niekuo nesiskiria nuo likusių bučinių, išskyrus trukmę. Reikalauja idealios tylos ir ištvermės. Laikomas pavykusiu tuomet, kai ima spengti ausyse.

Čia svarbiausia - neužsnūsti. Knygos "Menas bučiuotis" autoriai tvirtina, kad šis bučinys užliūliuoja merginos budrumą, verčia murkti it sočią katytę.

Jei snaudulys apgaubs tavo damą, elgis taip, lyg rankoj turėtum tūzą. Negalvok apie pasekmes - veik drąsiai, bet labai atsargiai. Blogiausiu atveju ryte jai pasakyk, kad pats nieko neatsimeni, be to, nuo vaikystės esi lunatikas.

Būk pasirengęs gauti antausį, ir ne vieną. Po trečiojo geriau išspausti ašarą nei palikti egzekuciją savieigai, kuri gali baigtis Mendelsono maršu. Nori šito? Juk aplink tiek gražių ir viliojančių merginų, su kuriomis dar neišbandei naujausios (tuo pat metu ir seniausios) bučinių sistemos.

Pagrindinės bučiavimosi taisyklės

Malonus burnos kvapas – tai labai svarbu. Būtinai išsivalykite dantis prieš eidami į pasimatymą. Nėra nieko bjauriau, nei bučiuotis su žmogumi, kuriam iš burnos dvokia. (Gudrybė: prieš viską pakramtykite skanios gumos, abiem bučinys atrodys saldesnis;)) Taciau bučiuojantis geriau nieko burnoje neturėti (jei esi be praktikos ;p )

Drėgnos lūpos – geriau, kad bučiuojantis lūpos būtų drėgnos. Sudrėkinkite jas liežuviu. Nenaudokite lūpų blizgio, nes nuo jo bučinys taps per daug lipnus. O po bučinio atrodysite kaip riebaluoti paršeliai… Geriau nenaudokite ir lūpdažio, nebent norėtumėte, kad pasibučiavus jo žymės liktų ant partnerio. (Tai jau primena teritorijos žymėjimą). Drėgnos lūpos palengvina bučiavimąsi ir padaro jį malonesnį. Tad pries “tai” lengvai liezuviu apveskite-sudrekinkite lupas, aisku nepradekit kaip suniukai seiletis ;D

Poza – stovėkite arti partnerio. Artėdami vienas prie kito truputį pakreipkite galvą. Jei matote į kuria pusę krypsta partnerio galva, nežymiai pakreipkite savo galvą į priešingą pusę. Ta prasme tiek tu, tiek tavo partnere turit but truputi pasuke galvytes (dazniausia i desine visi pasuka)

Užsimerkite – prieš pat lūpom susiliečiant, užsimerkite. Kai kuriems žmonėms patinka bučiuotis atsimerkus, tačiau kol gerai nepažįstate partnerio ir nežinote kas jam patinka, o kas ne, geriau užsimerkti. (Beto uzsimerkus, jauciamas didesnis malonumas).

Praviros lūpos – šiek tiek praverkite burną ir lūpomis palieskite partnerio lūpas. Nesulaikykite kvėpavimo! Kvėpuokite per nosį. Kai lūpos susitiks, šiek tiek spustelkite jas prie partnerio lūpų. Jūs galite švelniai pajudinti lūpas. Siaip dazniausia, lupos turi polinki automatiskai truputi prasivert, tad labai del to nebijokit, ir be reikalo dirbtinai neziovaukit =)

Sučiauptos lūpos – taip bučiuotis galima su teta arba močiute. Užuot pravėrę lūpas, laikykite jas sučiauptas. Tokiu būdu dar galima leisti partneriui suprasti, kad tai viskas, ką jis gaus. Tai taip pat gali būti puikus pasisveikinimo ar atsisveikinimo su draugais bučinys bei pirmas bučinys, jei labai nervinatės

Paprastai buciuojant zmogu, liezuvio kisti i burna negalima! =) Kai abu partneriai lieciasi liezuviais, tai - prancuziskas bucinys.

Tai populiariausia bučinių rūšis. Taip bučiuojantis savo liežuviu liečiate partnerio liežuvį, kas gali sukelti didelį malonumą. Štai keletas patarimų, kaip teisingai ir gundančiai prancūziškai pabučiuoti.

Praviros lūpos – praverkite lūpas kiek daugiau nei paprastai bučiuojantis. Tokiu būdu bus lengviau įkišti liežuvį į partnerio burną.

Liežuvis – liežuvio galiuku palieskite partnerio liežuvio galiuką. Nekiškite liežuvio per giliai į burną. Jei norite, galite liežuvio galiuku sukti ratukus aplink partnerio liežuvį. Atsipalaiduokite. Improvizuokite, Tyrinėkite. Svarbiausia viska daryti ramiai ir neskubant.

Lūpos – su liežuviu galite žaisti įvairiai. Pabandykite liežuvio galiuku perbraukti per partnerio lūpas. Darykite tai lėtai ir švelniai, tik liežuvio galiuku. Tik galiuku!! nereikia laizyti lupu stipriai, kad nepasijustu nejaukiai partneris.

Svarbiausia - nebijoti! Jauduliukas geras dalykas, bet viskas turi buti proto ribose ;)


Balsavimas

Žiūrėta: 168492   |   Balsų: 1034   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345Komentarai

2019-01-28 A ne per jauni jaudintis kaip laizytis. Negalite be bernu pagyvenę. 12.13 jaudina tes kad bucuotis nemokat.
by Lazycat
2017-09-02 Man yra 15 bet ash nemoku buciuotis mano mergina moka gal ir keista bet va gal kas kokiu patarimu?
by Nesvarbu
2017-07-04 Sveiki ! Būkit geri padėkit ! man yra 14 o mano vaikinui 16 . O aš nemoku bučiuotis ! Ir labai bijau to pirmo bučinio. Jis man uždavė klausima ar aš jį išdrysčiau pabučiuoti ! Ir aš jam neatsakiau. O žinau jog kai susitiksim jis norės mane pabučiuoti ! Ką daryti dėl to pirmo bučinio ?
by nepažysti
2016-11-01 Labas visiems, matau truputį baiminatės to pirmo, truputį nejaukaus bučinio, bet nėra dėl ko nerimauti. :] Vaikinams ne retai tai būna įgimtas dalykas, jie arba moka bučiuotis - arba ne. Žinoma, su daug patarimų ir praktikos, galima puikiai išmokti bučiuotis, kas yra ypač taikoma merginoms, merginos turi didesnius poreikius, galėčiau taip pat pasakyti apie pomėgius, tad jos labiau jaučia bučinių malonumą, švelnumą ir panašiai. Paprasčiausiai vykdykite "Pagrindinės bučiavimosi taisyklės" ir viskas gausis savaime, gal tai nebus tobulas bučinys - vis gi bučiuojaties pirmą kartą, bet jis bus naturalus, džiaugsities atradę kažką naujo, po to jau kai turite partnerį (Vaikiną/Merginą) galite abu patobulinti savo techniką, tai ne tik pravers abiems, bet ir padės sustiprinti santykius. :] Atsipalaiduokite, galite padaryti tą truputį nejaukią tylą ir nejaukų momentą, tai apšildys partnerį, leis jam žinoti, kad ir jūs jaučiaties nedrąsiai, tai padės juos nuraminti, bet nepersistenkite! Kalbėkite meiliai, tai sukels nuotaiką ir atrodo partneris įsijungs į rėžimą ir kibkitės į darbą. :] P.S Žmogus nori bučiuotis, jei kalbant pažvelgia į lūpas, tai gali būti nežymu, bet tikrai pastebėsite. :] Sėkmės jums visiems ir gerų bučinių. :]
by R
2016-09-16 Swejki, zodziu as susipazinau su tokiu vaikinu ir dabar mes draugaujam.viena karta jis pabande mane pabuciuot bet as nusukau galva nes buciuotis nemoku.patarkit ka daryt...
by miliox :*
2016-04-17 Sveiki, esu būsima aštuntokė... Su savo vaikinu Aurimu esu pora trys mėnesiai, bet niekaip nedrįstu pabučiuoti jo paprastu bučiniu aš net taip paprastai nemoku bučiuotis IR NET NESU PASIBUČIAVUS vis galvoju kaip būnu su juo ar išdrįst jį pabučiuot ar ne..... Ir vis neišdrįstu klausiau savo geriausių draugų ar jie moka bučiuotis ir prašiau kad jie mane pamokytų ar ką dėja neivienas nesutinka Dieve padėkit XD Būkit geri nieko nemoku o būna tokių romantiškų vietų ir momentų kaip norisi jį pabučiuoti.... Laukiu jūsų greito atsakymo!!!!
by Žmogeliukė
2016-03-05 Sweiki man 14 m. ir as turiu vaikina..Esu drasi viska,bet va yra beda,kad nemoku buciuotis...Vaikinui 16..Ir jis jau patyres,jis moka,o as ne...Ir bsk geda man..del to..
by ..i..
2015-11-14 Tai va, neseniai, pries kelias dienas susitikau su vaikinu, ir jis norejo pasibucioti. Is pradziu nesutikau, bet po to mane ikalbejo. Aš pabuciavau ji, o jis pravere lupas. Tada as baigiau bucini. Labaai susigedau. Ir dar iki šiol apie tai galvoju. Žinau dabar nores ir darsyk pasibuciuot tai...
by Tiesiogg.
2015-06-10 man 13 krc 1 kart ejom is sules namo keli klasiokai buvom tai 1 klasioke pasiule draugaut as sutikau tai tada palidejau iki namu krc ta norejo pasibuciuoti o as nemokejau tai pasakiau kad mama skambin ir isejau namo o kita diena ana supiko ant manes mad nepabuciavau sake viskas nebepora tai pabuciavau ir esam draugais iki dabar
by Dovydas
2015-04-23 Juokingi jūs man čia, užaukit pirma, ne 11 ir ne 12 metų apie bučinius galvot :) Man 18 ir dar nesu bučiavesis, žinoma, kažkiek gėda, tokių metų ir nemokėt, ką mergina sužinojus pasakys ir t.t., bet oh well, pagyvensim pamatysim, sėkmės!
by One Life One Chance
2015-04-04 Sveiki :) man 14, o mano vaikinui 16 metų. Aš žinau kad kai susitiksim jis norėsi pasibučiuoti... Laižeko dar nesitiki iš manęs... Todėl prašosi į lūpas... O aš nebandžius to...ir,neįsivaizduoju kaip tai padaryti... :///
by Akvilė
2015-03-25 Ką daryt man patinkantis vaikinas pasūlė draugauti bet aš nemoku bučiuotis
by D
2015-03-16 Mes su vienu vakainu laaabai daug rasinejomes per fb,bet nebuvom susitikę. Mes ne pora bet jis vis kalba apie susitikimą . Žinau kad jis norės bučiuotis ,bet jas jei aš jam nepatiksiu?
by ....
2015-03-12 Rytoj ainu su mergina i pasimatima labai jaudinuos ir nezinau nuo ko pradet padekit:/
by Lukas
2015-03-12 Pritariu tiems kurie sako kad nuo 11-12 metu nereikia galvot apie santykius... O ypac jei vaikinui irgi tiek pat metu, nes jie dar buna nesubrende ir dauk ka sako ,,an bajerio". As pati esu tai patyrus. Man buvo 11 metu (nu buvau maza naivi) irpradejom su klasioku per FB cetint ir jis pasake kad as jam patinku. Jis man irgi patiko. Jis pasiule man draugaus. As nesutikau. Po poros menesiu vel pasiule ir kazkodel sutikau. Nu susirasinejom, rasinejom buckius ir panasiai. Jis pasake kad noretu gaut bucki (i zanda aisku , apie laizeka nebuvo net minciu) . Nu zodziu as pasakiau kad neisdrysiu ir pasakiau kad jei nori tegul pats man pakstelna i skruosta. Jis sake kad neisdrys ir ikalbinejo mane. Veliau pasiule susitikt. Jis gyvena toli nuo manes bet pasiule atvaryt i jo rajona, pasivaiksciot parke. As dvejojau nes nezinau kaip ten nusigaut. Mes uzrisom sita tema. Nu zodziu po to nustojom bendraut ir tiek. Man jis dar vis patinka bet negalvoju apie santykius ir pan. Manau kad ir as jam dar patinku, tai galbut po kaziek laiko mes vel susieisim :) db dar pasidziaugsiu vaikyste/pauglyste :D
by Vaikas dar xD
2015-03-10 Gerai... man yra 15 metu, turiu draugą klasioka mes bendraujame gan neblogai... viena diena jis sužinojo kad man jis patinka bet tuo netikejo ir paprase kad irodyčiau aš zinau kad man reikia su juo pasibuciuoti kad ir prancuziskai bet nežinau kaip tai ladaryti jis už mane labiau patyręs o aš bijau suklyst... pavieniu Bučkių dažnai buna ir mokykloj visur bet reikia tai pakeist tai vat...
by aš
2015-02-25 Tai va man yra 15 metų ir buvo toks kaip ir nesusipratimas :D. Aš sėdejau ant savo draugės vaikino kelių tualete (draugė nežinojo). Mes sėdejom apsikabinę tai šiaip sau paprastai pasibučiuodavom ir trumpai, bet aš nusprendžiau ta trupą bučinį palikyti ilgiau o sekantį kartą pasibučiuoti prancūzižkai, tačiau per tą ilgą pakštelėjima man draugės vaikinas įspraudė savo liežuvio galą. Aš pasimečiau nes nebuvau pasiruošus :D. Jis baigė ir nusukdamas galvą pasakė: "A nu". Dar iki šiol esu pasimetus ir susigėdus :/.
by Ingrida
2015-01-07 perskaiciau daug komentaru , kai kuriuos paskaites net nusijuokiau :D Buvo gana daug komentaru kur sako : pasiuliau pasibuciuot o jis arba ji bijojo ar pan. geriausias patarimas-nesiulykite buciuotis, o tiesiog kai susitiksite, tiesiog pabuciuokite , neabejoju, kad jam ar jai patiks :)
by euras.
2014-11-11 Sw man 15 m turiu mergina mes draugaujam jau du metus ir nelarto Neram pailaize ji noretu o as bijau ka man daryt
by elvis
2014-09-29 O tai jei pirma karta susitinki, su zmogum nesi net normaliai bendraves ir per 20min ar dar greiciau pabandai pasilaizyt? Ka manot ar neatsoks, as vaikinas ir su pirma karta sutikes panele net nebendraves pasilaizyciau tik nezinau ka kita puse galva?
by ff
2014-06-17 Mano pirmas ir kiti sekantys buciniai visi buvo kraupus iki tol kol nesutikau savo mylimojo su kuriuo buciniai nuostabus - ir leti, romantiski, ir greiti, aistringi. Kas idomiausia jog pries mane jis su niekuo nebuvo draugaves ir su manimi buvo jo pirmasis bucinys. Labai buvo nedrasus, bijojo, bet pasake man ir as ji supratau ir ismokiau taip, kad dabar uz mane geriau varo. Tad nesijaudinkit, buna ir mes isikandam, susitrenkiam dantimis, susikosejam ar panasiai, bet viskas kas su mylimu tas nuostabu, tad buciuokites ir bukit mylimi;)
by Aiste
2014-06-13 Sveiki.Man 13 o mano vaikinui 16. Jis norejo su manimi pasibučiuoti,tačiau įvyko klaida aš jam to neleidau,nes bijojau kad to nepadarysiu..Kaip tai reikia išmokt? Gryna aklavietė..
by Paulaa
2014-05-04 Nu i man 18 ir pirma karta pasibuciavau ir gan geras jausmas :)
by Giedrius
2014-04-27 pirmo bucinio neatsimenu, taciau pirma laiziaka atsimenu puikiai. Buvo man 16 metu, ejau as namo, na mane lydejo vaikinukas. Man reikejo su juo atsisveikinti, as nenorejau, ir puoliau i asaras, jis paeme mane uz rankos, apsikabino ir kazkaip viskas gavosi, jo lupos, mano lupos susiliejo, nezinau kaip ivardinti, as buvau apakus, nes man tai buvo kazkas woooow. Neitiketina, bet kartu ir labai malonu, geras jausmas. As norejau tik pasakyiti kad nesvarbu ar tau 12 ar 20 metu, tu tai vistiek patirsi, ir bus afigienas jausmas man taip atrodo. :)
by Augustė
2014-03-24 as turiu mergina man 13 m krc papasokosiu kaip pirma syki pasibucevau su merga mano bama ir mama balevavo babos gimtadieni ir atvazevo babos drauge su dukrom viena toke vyresne o kita mazesne ta didesne ziuri ziuri y mane as biski susigedyjau nuejau ziureti teliko as atsiguliau ir jinai atejo atsigule salia manes ziurim telika ir pumt ji ant manes uzsisoko ir pradejo buciuotis kaip sakoma laizyti as uzsimerkiau ysivaizdavau kad leda valgau ;) jinai nulipo o paskui as uzsokau ant jos ir pradejau laizytis nu va nebijokit buciuotis cia neko baisaus
by vilius
2014-03-21 Sw.man yra 12 metu o mano merginai irgi tirkpat mes klasiokai. As viena diena isdrysau pasakyti ar nori but pora(mergina) o ji atsake taip. Ir as nedrystu jos paklausti ar nori pasibuciuoti. Tai ka man daryti?
by Danielius
2014-01-16 Tikrai, kad šlykštu. Dar pienas nuo nuo lūpų nenudžiuvęs, o jau bučiuotis norit... Neskubėkit užaugt, geriau eikit į kiemą ir žaiskit žaidimus su draugai ar skaitykit knygas, o ne po tokias temas landžiokit. Baisu tiesiog 10-11 metų ir jau apie bučinius galvojat...
by Kamilė
2014-01-04 Vaikai, pirmiau suaukit tada bučiuokitė.... Urgh... Šlykštu, kai buna, paklausi sesers kas nutiko, kad ji verkia, sako vaikinas paliko, o jai tik 11..... Tai kpv??? Aš kai buvau 11 verkiau, kad kokio filmuko nemačiau ar kažkas panašaus.... Žodžiu...esmė tame, kad jūs suaukit. P.S Man dabar 17. Ir neturiu vaikino jau kaip pora metų,bet nežliumbiu...... Čia yra tik mano nuomonė,bet patariu geriau palaukti,bent jau iki 15-16 metų. :)))
by Graźuolė
2013-12-21 tiesiog pasiimkit savo du pirstus ir isivaizduokit kad tie pirstai jusu partnerio/patrneres leizuvis ir treniruokites :D
by vika
2013-12-01 sveiki man yra 10 metu ir man neseniai buvo pirmas bucinys ir man buvo labai geda ir jis norejo dar bet as negalejau as ji labai myliu greiciau jis dake kad as jam ziauriai grazi ir nori su manim bucioutis o man labai geda
by nesakysiu
2013-11-19 man 15 metu as susipazinau su tokiu vaikinu is kaiminystes, jis sako ,, nenori tave palydesiu?,, as taip sunerimau ,bet atsakiau kad nereikia pati nueisiu ,o jis mane pabuciavo as taip isigandau !!! jis nusipede mane i savo namus i lova mes laizemes kol neatejo jo mama bet gerai mes buvome uzsirakine. jis labai drasus sugebejo mano jauduli nugalet ir mano liemenele numove! jis man sake kad mano bumbuliukai labai grazus nuo siol mes pora. dabar man 20metu jis isidrasino man nuvilkti kelnaites. na viskas daugiau nepasakosiu:D
by panele
2013-11-13 heh net nemaniau kad greitai išmėginsiu tą laižeka, bet viena diena kai net nesitikėjau per savo gimtadienį, buvau pas mamos draugo ir mes ten šventėm mano ir mamos draugo sunaus gimtadieni, taigi buvo mamos draugo sunaus draugų ir aš tik susipažinus sujais iškart su vienu nusilaižiau <333 ir visa naktį laižėmės kadangi kartu miegojom <3 :* jis nerealusssss:**
by Emutii .:p
2013-11-07 vaikinai raso,kad bijo pabuciuoti savo mergina,nes nezino ar jos to nori. Tai noriu pasakyt,kad nebijokit,nes jos galvoja taip pat ir labai laukia kada jus tai padarysit,tik jus nedristat,blogai : :D
by anonimas
2013-08-24 Vaikai jus, Ateini prie savo mylimo zmogaus ir ji pabuciuoji jmj.. Kaip galima bijoti buciuot savo mylima drauga/drauge?? Neimanoma. Isidrasinkit ir nerasykit kvailu komentaru, galu gale suaukit. As 13 metu nebijojau buciuotis tik lindau prie merginu, o cia paskaicius 15-17 metu bijo, tai blem darykit isvadas vaikai. :D
by Justukas
2013-08-13 Mielos vienuolikmetes-dvylikametes pirmiau uzaukite paskui svajokite apie bucinius
by grazuole
2013-07-29 Kuomet bandau pabuciuoti savo panele ji pakreipia galva, gal nedrysta?
by Volley
2013-06-25 negaliu pamirst pirmojo bucinuko ;* setoje klaseje pradejau bendraut su klasioku ,bet kaip draugai , mes juokdavomes per pamokas, sypsodavomes viens kitam :) paskui suartejom dar labiau ...galu gale septintoj klasej buvom pora, ir jis mane lydedavo namo :) kai priejau prie namu su liudesiu istariau : ''iki'' o jis o kur apkabinimas? :( as nusisypsojau ir apkabinau ji ( taip nedrasu buvo is pradziu). ir vel ruosiauos nueit ,o jis sugriebia mano ranka sako : o buckis? wow, sito lb bijojau,sirdi pradejo plakti stipriau BET gavoju ''susiimk '' ir seip ne taip isdrysau .toks jausmas uzpludo,tarsi drugeliai pilve skaide,ta diena lb laiminga buvau,wos prisimindavau bucki TIRPDAVAU''. ;* :)
by monika
2013-02-25 seksa as jau dariau ir laiziasus
by emilija
2013-02-13 Man įdomu kaip jūs išmoksit taigi reikia praktikos o nepasiskaitai ir jau moki pz.. :D Kai kuriu komentarai žudo :DDDD
by Ji
2013-02-12 Padekit kazkas, turiu vaikina. as ji labai myliu, bet bijau buciuotis, gal kokius 2 kartus tai ivyko ir jis pasiule man pasilaizyti, man buvo lb linksma ir as sutikau, bet pasakiau, kad rytojui atidedam si ivyki. db ziaurei bijau rytojaus, nes nezinau kaip reik tai daryt, gal kas gali pasakyt kaip reik laizytisis bendraamziu. man 15 metu
by mergina
2013-02-11 Problema,gaunasi keista situacija ka daryti jei prie taves prisikabina jaunas,grazus,nevedes mokytojas ? Man jis patinka bet kazkaip cia viskas weird iseina... Jis pats viena karta vos nepabuciavo kai buvom vieni..bet as atsitraukiau...gal jis koks pedo ? Padekit... P.s man 17 jam 22 :-D
by weird
2013-01-31 labas as turiu vaikina man 17 bet su juo dar nesibuciavau bet labai ji myliu ir jis mane myliu labai kartais mes kai miegam tai jis pradeda mane visa buciuoti bet as labai susijaudinu viena karta as pabandziau ir man pavyko:). o viskas baigesi sex ir man labai patiko uuuuje auuje
by tikra *
2013-01-12 cia gerai mergia 16 man 13 nieko tokio?
by diode
2013-01-10 Vaikai, jums dar tik 12-14 metų, tikrai ne apie bučinius ar seksą kalbėti:) O tos, kurios 15-kos ir neturėjusios vaikino, pailsėkit, pagyvenkit sau, ir dėl savęs, apie mokslus galvokit, laiką su draugėm leiskit :) Nuo 17-18 jau kažką rimčiau mąstyti galima, o ne 12-kos metų:) Pati dabar juokiuosi iš tų "vaikinų", kai man buvo 14:)
by L
2012-12-04 Ka man daryt mane kabina bernas o as prancuzisko laizeko nemoku kaip man ismokt?:///
by lollaa
2012-11-13 Kaip reikia isdrys buciuotis ir hugg'intis ?
by Adomce
2012-10-13 na bucuotis neblogai bet gaila kad neturu vaikina tinkama kad gerai myletusi
by Nesvarbu
2012-09-09 Sveiki, pirmas bučinys buna pats ispudingiausias, nereikia nieko moketi, jei jauti jausmus tam zmogui tai viskas savaime gaunas ir nereikia nieko moketi. Asmeniskai man patinka kai mergina pati kartais nustebina bučiniu, bet visgi iniaciatyva turetu rodyti vaikinas
by anonimas
2012-08-16 Viakinai nebijokite pabučiuoti panų, joms gali atsibosti laukti. Visada būna pirmas katras!
by :*
2012-08-16 Och... Paskaičius komentarus, tikrai ne kartą nusijuokiau.. ;D* Man 15 metų ir man net gėda... Aš dar nesibučiavau! Su vaikinu išdraugavome laabai ilgai... Kai jis priartėdavo pasibučiuoti... Mane apimdavo " panika" ir aš patraukdavau veidą.... Gėėdaa .. :Dd* Padėkit... Kaip nebijoti pasibučiuoti? Nes tai jau mane nervina.. Pamatau vaikina ir taip norisi pribėgti ir pasibučiuoti, bet.. ta baime... žudanti..
by Bailiuke;*
2012-08-13 Zmogenai gyvena tik karta, taigi nebijokit. Nieko neatsitiks jei nepavyks... As ir pats neesu "Laizesis" bet to ziauuurrriiiaaiii noriu! Taigi atsiminkit kad gyvenat tik karta! ;))
by Taumas
2012-08-06 galite patarti ar bernas turi bucioti pirmas ar merga ;DDD
by buckis :***
2012-08-02 jei myli kodėl bijai
by milda
2012-07-21 Man 13 m vaikinui 14 m teko patirti prancuziško bučiunio jausmą jis mane stipriai apkabino ir labai saldziai pasibuciavom pries businį kaško bijojau nors ėjom apsikabine žinau kad jį myliu ir panaš... patariu nebijoti siulau atsisukti vienas i kita pasiziuret i akis i lupas ir arteti vienas kito tikrai pavyks :) sekmes
by Simona
2012-07-13 sweiki man yra 16m. as turiu waikina ir as jo nebijau pabucioti o kam jus bijot nebijokit
by emutux .......................
2012-07-13 Draugas mano nori rimtu santykiu,bet kaip jis parašo man tai ;@ aš tada neanoriu su juo susitikti,ką man daryti?
by Bijau
2012-06-27 Turiu vaikina, abiem 14 metu, net ta pacia diena gime :D myliu as ji, zinau kad jis mane myli, zinau kad jis kisso nori ir pati noriu, bet labai ilgai tik draugai buvom tai keista dabar i ji kitaip ziuret... Siaip dar su niekuo nesibuciavau ir jaudinuos labai... Gal galit padet ta jauduli iveikt?
by Kitty ;*
2012-06-13 Taigi Man yra 12 metų. mano merginai 12 irgi. bet acitiko vienas dalykas mes karta biski susipykom. Dėl to kad as jai sms parasiau davai susitinkam. nu susitikom ir as ja isakau davai draugaujam nu kitaip ne paprasti daraugai būkim, o tada jis tiesiog isejo nieko nepasakius ir su manim nebesikalbėj osakė kad tipo turi kita bet jin neturi as tai jauciu ka man daryti?
by Saulius.
2012-05-13 labai as ir noriu buciuotis
by Aukse
2012-04-29 klausykit turiu toki kvaila rupesti as dar nei karto neibuciavau su vaikinu ir man labai baisu ... ka man daryti patarkit kas galit as taip pat turiu vaikina :)
by Love Emo:**
2012-04-22 man yra 13 metu bet tuoj bus 14 na yra toks vaikinas ir man jis gal kokius 3 metus patiko o dabar is kaimynes suzinojau kad as jam patinku bet... man jis nebepatinka idomu kaip jis mane bandys kabint jeigu man jis nepatinka o gal sugris ta meile kuria as jam jauciau o seip tas 'prancūžiškas' butu idomu pabandyt :DDD
by omagani is biržų ;DDD
2012-04-20 sw man 12m. as isimelejau savo klasioke jai irgi 12m. ir as nedrystu jos pabuciuoti ,nes nezinau ar jai tai patiks, KA DARYTI!
by Deividas
2012-03-31 man 13m as su mergina nelabai drasisi elgiosi o mergina visai nedrasisi kodel?
by juodupietis
2012-03-07 Gelbekit. Man 12m. As turiu panele kuriai 13. As nemoku buciuotis! Kaip suprasti ar ji nori bucinio? Paaiskinkite kaijp reikia buciuotis?
by anonimas.
2012-03-04 Sveiki , esu 13 m. Esu isimilėjęs 14 m merginą. Kaip reikia sužinoti kada mergina nori bučiuotis , o kada ne?. (ačiū)
by KaroliuxX
2012-02-29 Na pirmaji karta, tai buvo labai baisu, galvojau nemoku ir panasiai. Bet gavosi kazkaip savaime :DDD Ir man labai patiko, dabar su vaikinu susitikus, net nenaudojame beveik tu paprastu bucinuku. tik prancuziskus. jie tokie lediniai ;*
by thebrunefox
2012-02-25 as noriu su vaikinu pasibuciuoti bet jis to nenori o as bijau jo paprasyti ka man daryti?
by kasama
2012-02-20 as turiu vaikina as su juo buciuojuosi kelias valandas
by austeja 26m. jurbarkas
2012-02-01 kaip tai galima daryti be lezuviu
by vitalija
2012-01-27 Sweiki nebyjokite pasibuciuoti, nes jei jis jus myli tai tikrai nepaliks, kad ir koks bucinis ir tebutu
by Kazdaz
2012-01-27 na man 12 metu tai saunu bet neturiu dar vaikino
by vejunuiks
2012-01-25 Pati labai bijojau ir nelaukiau savo prancuzisko bucinio. Bet tai nutiko visai netiketai,ir man labai patiko. Tiesiog reikia atsipalaiduoti,ir negalvoti ar moki ar ne,nes viskas gaunasi savaime. Taip ,kad linkiu niekam nebijoti,tai visai nebaisu :DDDDDDDDDDD
by Monika
2012-01-14 As turiu vaikina. Daugelis mano draugiu sako, kad jam reikia merginos tik tam , kad jo brolis taip pat turi. Jie abu yra dvinukai nors nera labai panasus : ). Tai va. Ka=kaip kaip mes buciuojames panasei kaip ''prancuziska'' Visada kazkaip atrodo kad as ikisu truputi savo liezusvi jam, o jo lieka vietoje. O ar gali buti kad as nejauciu kaip jis savo liezuvi ikisa man? Gal gatit pasakyti kodel taip yra? Busiu dekinga
by V..
2012-01-12 idomemiai parašyta, kai kurie punktai net prajuokino =]]]]
by Jaroslav =]]]
2012-01-10 Taip gėda pasidarė kai paskaičiau šiuos komentarus;D. Esu 15 ir neesu turėjus nė vieno vaikino ir nė karto nesibučiavau;D Turbūt tapsiu vienuole;D
by ji11111
2012-01-04 Man patinka viena mergina, o ji i mane nedrasiai ziuri. Kaip manot as jai patinku?
by :3
2012-01-04 As tai gedos prisidariau su tais buciavimais, tai net 2 bx sake kad nemoku buciuotis. Tia turbut nesibuciuosiu gyvenime .;D
by ;]
2011-12-31 Mes su drauge norim pasibuociuoti prancuziskai o man yra baisu nes ji jau yra tai dariusi ir as bijau susimauti nors man bus pirmas kartas padekit man prasau ;)
by Pirmas
2011-12-30 sveiki man 12m. as snd einu susitikti su vaikinu ir jis raso kad nores laiziako ir ilgai neistrauks savo liezuvio ir kad nores tik buciuotis biveik nekalbet. bet ka daryti man skauda lupa ir labaj bijau!
by Gabse
2011-12-26 zdz, mano mergina tipo buciavosi su kazkokiu ciuvaku ir po to karto jai yra slykstu tai daryti.. gal nutuokiat kaip tai pakeist
by PADEKIT
2011-12-17 na ką, man 14m. ir yra toks vienas vaikinas, jis man labai patinka, kelis kartus yra siūlęs taip sakant pasilaižyti, bet atsisakiau, nes nemoku. Dėl to dabar labai gailiuosi ir esu pasirengusi tai išbandyti! :) Bet jis daugiau ir nebesiūlo, patarkit man, kaip prasitarti jam apie bučinį? :)
by Ievaa.
2011-12-12 man 12metu as turiu vaikina su juo jau draugauju 1 metus
by lola
2011-12-03 nemokejau bet teko ismokt kad ir kaip ten bebuwo ;D
by nigaa
2011-11-01 As visteik nesuprantu lopos sudejimo kaip reikia viska atlikti man 13 metu esu isimilejas 14m mergina jau ne kart meciau laizeka ir buciavomes bet noreciau kaipnors labiau ir giliau ismokti prancuziska buciny
by Te amo
2011-10-05 iki dabar nemokejau buciuotis bet dabar jau sio puslapio deka moku :))
by svajone..
2011-09-21 as irgi noriu is moki bucioti
by dovile
2011-09-13 Man 14metų. Esu isimylėjusiu vieną vaikina, ir jį mylių jau labai seniai. Jam 16metų . Seniau mes vos ne draugavome, bet dabar po šokių tokių konfliktų mes nebebendraujame tiksliau jis su manimi nebebndrauja, bet aš jį vistiek mylių. Darbar kai su draugais einu į lauką jie su juo dažnokai išgeria, o kai jis yra prigėres, lenda prie manes, apsikabina sako kad myli. Tai su savo tais išgerinėjimais man neleidžia jo pamiršti, nors tai labai sunku, nes visa vasara praėjo su juo. Ką man patartumet?
by S.
2011-09-11 Lalala klausyk sirdies , ji yra teisingiausia man dabar 15 m su mergina draugauju jau 3metus :) tad sekmytes tau :)*
by **Kiss**
2011-09-01 Visi zmogeliai kurie bijo pasikisinti su mylimu zmogumi nebijokite , neisigaskit tai normalu :] O as as pradejau kisintis su vaikinu nuo 10 metu isivaizduojate ? Kai js manepradejo kisint taip gera buvo tai db kisinames kekviena diena kai susitinkame :] Beja man db yra 13 m Nebijokite :] Sekmes
by Patarimas
2011-08-30 Sveiki. Man yra 12m. Esu isimilejus viena savo klasioka ir jau nuo pradiniu klasiu .ir jauciu kad jis mane irgi yra isimilejes tai va ir esu pastebejus kad jis per pamokas retkarciais i mane pasiziuri ir kai kalbasi su manim tai nedrasiai, bet kadangi esu is miesto ir kai vaziuoju i kaima irgi yra vienas toks vaikinukas prisimenu kai preita vasara yra atvykes pas mane kazko..... tai dar nezinau gal ir ji myliu bet tiksliai nznw ir einu prie jo namu galvoju gal pamatys mane ar dar kazka gal uzkalbins. Noreciau is jusu sulaukti kokiu patarimu, aciu laabi. :)
by Lalala
2011-08-27 mantaszss aisku drasej ;DD
by **Kiss**
2011-08-17 sveiki visi noriu paklausti, esu su ta panele jau paprastai buciavesys bet mes dar nedraugaujam su ja, o kai pasiulysiu jai draugauti, per pirma laizeka kisti i burna liezuvi. man yra 14m tai pat ir jai
by mantaszss
2011-07-22 Labi man 14 as jau su sawo waikinu bendrauju metus laiko .Pirmas bucinys buwo saldus rrr...Nesenei mes isbandeme kai ka naujo:isejome i jo namo soda lyjant lietui,apsikabinome ir pasibuciawome patys zinot kaip :) o bailiams ka galiu pasakyti-imkit waldzia i sawo rankas
by Kiryiu*
2011-07-13 Justina pasakyk jam, kad vyras veda moteri, o ne moteris nebent jis nevykelis ar dar koks paslemekas. Tai pat ir vyras turi pradeti buciotis, pvz. sokiose tai vyras veda moteri.
by Eimantas
2011-07-03 Nu ka zinau prancuziuka nekarta sumetes nors man 13 partnere metais jaunesne... Jausmas nearelus. Pirmas laizekas buvo pralostas.....
by Rocky
2011-06-13 as esu Justina. Ir man su vaikinu paprasti buciniai iseinia labai gerai, o laizeko mes nedrystam bet vis zadam ir zadam bet is musu nei vienas neisdrystam. ka mums daryt? ar man pradet ar laukti kol jis susivoks, kad jam reikia pradeti, o ne man. as jam rasau, kad jis pradetu, o jis saka kad merginoms pirmenybe. As nenoriu jam sakyti, kad as pirma pradeti bijau. ka man jam pasakyti?
by justina
2011-06-02 As tai vis neisdrystu pabandyt :(
by arta555
2011-05-26 :) man asmeniškai neišeina labai geras prancuziškas bučinukas kai esu visiškai blaivas :D .... bet jei geram baliuj būnu truputi ikaušęs viskas eina kaip iš pypkės :) ir šeip bučiuotis yra gerai :DD
by Berniukas
2011-03-19 manau kad jai manai kad nemoki buciuotis paprasyk pas drauga kuris tai dares kad tawe pamokintu:) lb geri mokytojai:*
by sigutea:*
2011-03-13 tai ar geriau letas ar greitas bucinys? kuris labiau tinka?
by justas
2011-03-04 Padėkite!!! Tikriausiai žinote žaidimą Butelis. Taigi gal kas galite paaiškinti kaip reikia bučiuotis su nasosu. Esu girdėjusi kad žaidžiant butelį dažnai tai reikia daryti. Bet nežinau kaip. Būčiau dėkinga už pagalbą. :)
by Padėkite
2011-03-04 aciu uz parodima
by austeja
2011-02-18 labai grazu
by karolina
2011-02-18 Aš esu juokingas
by Mindaugas Brazys
2011-01-28 Man 14,draugaujam du men.,dar ne kart nesibuciavom ir nznaw cia jis ar as tureciau iniciatyva. :(
by Milda
2011-01-28 Labas man ąę metu as dar nesibuciavau su vaikunu ir bijau nes nemoku ir nezinau kaip rekia paprastai "pasilaizyti" su vaikinu gal galite man padeti ir parasyti kaip reikia? Labai lauksiu.
by braske
2011-01-26 man 12 ir as lb bijau buciuotis su sava merga nes ji gali mane atstumti .padekit man iveikt baime plyyzz.
by juozas
2011-01-19 Mielieji viskas su laiku ateis. Kai reikės ir išmoksit. :))
by luka
2011-01-14 man 11metu nelabai moku buciuotis padekit
by kaspe
2011-01-09 Na as irgi anksciau bijojau buciuostis, bet tikrai nepaprastai. buciavausi jau su gana daug vaikinu ir visi sako, kad as labai gerai buciuojuosi. o pati pergyvenau kad nemoku. gal iseina todel kad as atsipalaiduoju kai buciuojuosi. tik siaubas buvo kai vienas vaikinas nemokejo buciuotis tai net supykino, nes liezuvi kaip koki pagali i burna kaise ;D o tai tai viskas ok ;) svarbiausia yra nesinervuot ir neskubeti.
by Aukse
2011-01-08 snd susitinku du vaikinu ir tikriausiiai mes buciuosimes,bet as bijau suklysti,nes bijau ne taip ka padaryt,patarkyte prasau;)))))
by Nastiusha
2011-01-05 As pirma kart pasilaiziau 12.SU 19 metu sexium... Varziausi varziausi kol girta pati priremiau ji ir pabuciavau ;] O paskui jis mano broliui pasake kad per greit laizaus ir visiskai nemoku ;[
by Sonia
2011-01-02 O man yra šiek tiek kitaip,. Susiradau vaikiną su kuriuo jau nekartą bučiavomės, tik paprastai. Jis yra pora metų vyresnis ir tikrai turi daugiau patirties už mane. Tad šiek tiek nerimauju,nes žinau,kad ateis ta valanda kai jis norės mane pabučiuoti ne "paprastai". Aš nebijau, man tesiog laabai keista ir nejauku, nes "laižytis" man atrodo šiek tiek šlykštu, o žinau,kad jam"prancūziški" bučiniai labiausiai patinka.
by Agniukas
2010-12-27 nesu nei karto pasibučiavus,ir manes niekas nebučiavo,patarkite ka daryti?
by kakakakaga
2010-12-19 Žmogučiai, nebijokit bučinių ! Kai buvau nei karto nesibučiavusi, ir nesilaižiusi siaubingai bijojau. Tačiau kai atėjo ta akimirka kurios laukiau .. Pasidarė visai nebaisu .. :)) Dabar turiu jau 3 vaikiną su kuriuo laižiausi, o iš viso vaikinų buvo 9 :DD. Laižekai .. mmm. Geras dalykas . O kai butelį žaidžiam išvis su panom dar pasilaižom ... :D :D
by M e i l ė *
2010-12-19 Vaikinas pasakė, jog bučiuotis man truputį neišeina,bet sako: nieko - išmoksi. Tačiau laižiakai nerealųs .!
by Čiūliū. :)
2010-12-13 Ir vienas fruktas patyrusiems paivairinti "laižekus" .. pagaukite partnerio apatine lupa ir isiurbkite ( bet ne per stipriai nes nasosai gali likti :D ) o pries paleisdami dar su dantimis svelciau perbraukite ar ikaskite ;;pp laaaaabai geras jausmas !!
by auguste
2010-12-13 nereik niekada galvot apie pirma bucini ir nervintis ir del tu nervu atstumti antraja puse !! viska sugadinsit ... kita kart jau gali but kad antroji puse nedris pradeti nes bijos buti vel atstumta...
by auguste
2010-11-17 Man 13m nesibuciavau dar... seip bijau, bet po sio straipsnio ir paskaitimu supratau kad as toks ne vienas ir db gal jau pavyks artimiausiu metu pabuciuot savo partnere :) Supratau kad nieko nereik bijot ir pirmas kartas niekad nebuna tobulas istiesu retas atvejis :DDDD
by rupinys
2010-11-15 Oras, reikia tiesiog atsipalaiduoti, pasitikėti savimi ir viskas savaime įvyks. :))
by Matuks
2010-11-12 man yra 14 metu bet bijau pabučiuoti mergina, patarkite ka daryti:(
by by ernix
2010-11-03 Šeip nėra nieko sunkaus. ;pp
by Vikuute
2010-10-29 noku buciuotis
by erika
2010-10-23 Mmm... buciniai yra kazkas nerealaus.. Reikia mylet ta zmogu tada ir nebijosi pavyko ar ne
by Ieva 17m
2010-10-21 Sveiki, man 15, dar neesu to dares, bet nujauciu kad ateina tas momentas, gal galit duot, kokiu patarimu, nes man truputeli baisoka. drauge yra vyresne , jai 16, aciu jum labai :)))
by Penkiolikmetis
2010-10-04 sveiki ir sveikos. man 14 m. ir as dar nesu nei karto pasibuciavusi ir bijau tai padaryti nes bijau jog tai gali nepavykti. :( mane jau ne pirma karta pas pats vaikinas bando pabuciuoti, bet as nedrystu atsakyti jam tuo paciu. man jis lb lb lb patinka. spalio pirma, per sokius jis mane ne karta bande pabuciuoti, bet as jy atstumdavau, kdl taip padariau, net ir dabar negaliu suprasti, juk jis man lb lb lb patinka. jeigu sy penktadienis jis bus sokiuose ir vel bandys mane pabuciuoti, tai ka man daryti? juk as dar nei karto nesu pasibucevusi. ka man daryti? jis man lb patinka bet as bijau jog jis gali pasakyti jog as nemoku buciuotis ir mane atstums. kaip ismokti buciuotis? padekit! ;(
by pupuliuke ;D
2010-09-19 butciuotis as ir nemokejau bet juk netame esme jei zmogus zmogu myli ir visada vienas kita supras ir jei kas netaip nesakys o jei gali patc bandys pataisyt man buvo su mano panele as ir nemokejau butcuotis pirma karta susimovau o atra karta kaip laizeka metem tdr viskas buvo geraij buvau jau tam pasiruoses ir zinojau kar reike pasostenkti del mylimo zmogaus juk nesunkiu visi butciniai yra nk verti jei jie ne ismeles buna, ir be jokios romantikos. kas man pritare ?
by mantas
2010-08-26 Pirmą kartą įsimylėjau aštuonių...Bet dar tada į galvą nelindo , kad reiks mokėti bučiuotis , nes tuomet man buvo tik aštuoneri. Tada kai reikėjo keltis į penktą klasę visvien supratau , kad jisai nelankys tos pačios mokyklos su manim.Tai kai patekau į septintą klasę aš įsimylejau dar vieną , nes to kurį mylėjau tada nebuvo mano mokykloje. man jis patiko , aš jam patikau. Tada aš įsidrąsinau ir pati pirma jį prisitraukiau prie savęs ir nelaukdama daviau į laižeką. Galvojau nemoku, bet visi širdy tai moka. tik tai reikia atrast. Dar poto jis pasakė jog aš tikrai gerai ''laižekinuos''...Va čia ir istorija...Įsidrasinkit ir pabandykit , nors dabar aš aštuntokė , bet moku , nes buvau drasi. Bandykit ir išeis.
by Jade
2010-08-23 nu kai paskaiciau kokiu cia buciniu yra tai agalvoju kad reikia ismeginti su savo draugu :) o paskaicius komentara pamaciau kokiu nedrasiu zmoguciu yra :) as atsimenu kai man buvo 15 metu prima karta pasibuciavau tada buvo ne seip bucinukas o tas vadinamas "Prancuziskas" tai poto vaikinas pasake man komplimenta "Gerai buciuojies " :D nera sunku tik jauskites drasiai ir atsipalaiduokite o poto viskas savaime gausis
by Eva
2010-08-21 man nesenai suejo 15, buciuotis, laizytis moku del to problemu nekyla..perskaiciau visus komentarus... o dieve... net negalvojau, kad visi yra tokie drovus :D nu , bet ka, visiem pasitaiko ;DD jai kam kyla klausimu parasykite man laiskeli, padesiu :P Karolina11metu@draugas.lt el. pastui jau daug metu ;DD tj nekrepkit demesio, del pavadinimo ...:D
by Karolina
2010-08-19 Nu, sveikučiai.;) Man 14, bet net nemoku bučiuotis. Šiaip tai žinauū, kaip tai daryt ir pan., bet nu vistiek galvoju, kad nieko nesigaus ir susimausiu. O jums nėra tokio jausmo?
by Pupa uoga sikna nuoga;DD
2010-08-19 Sveiki cia as ta pati KISS :D kaip susitikau su savo vaikinu ir kaip sakant dejom Laizeka* tai liezuvi pasirodo reikia kist abiejiem :Dpp*
by KISS
2010-08-11 Susiradau vaikina, bet mes dar nebuvom susitike. Abu susitarem kad susitike pasibuciuosim, bet nei vienas nezinom kaip. Juk neuztenka tik lupomis susiliesti..? Padekit, plasau.
by Agnyte
2010-08-09 Mano pirmas bucinys buvo 10m.;D Labai bijojau istikro, bet viskas buvo puiku!;)
by Kam..
2010-08-06 Sveiki, noriu paklausti patarimo. Mes greit zadame susitikti ir noriupaklaut jei jis neidrys ar ka ar man ji apkabint ir pabuciuot pirmai? Ir dar kai paskaiciau del to laizeko o jei rimtai kist liezuvi jei vaikinas ikiso?
by KISS
2010-08-05 Wow, aš manau, kad taip. ;]] Aš šiaip paskaičiau šį straipsnį ir taip užsimaniau su savo vaikinu pasibučiuoti... ;D Dar niekada nesu to dariusi ir labai to laukiu. Na, o kaip pirmam kartui būtų užtektina ir paprasto bučinio į lūpas, nes jau būtų vien faktas tas - jis mane pabučiavo. O vėliau galima būtų ir prancūziškai pasibučiuoti. ;]]
by Edita
2010-07-31 Norejau paklaust dl to vadinamo *laizeko* : D kai vaikinas ikisa liezuvi i burna tai ir man ikist? : D
by WoW
2010-07-21 mano vaikinas norejo ilgo bucinio ir man pradejo kist i burna liezuvi as tada greit atsitraukiau ir jis pabego....ka as netaip padariau?
by Emūtė ;*
2010-07-12 Aciu uz pagalba reiks pamegint :)
by Laurynas
2010-07-12 Ir reikia pasitikėjimo savimi, nesigaus pirmą kart, gausis antrą. Taigi Laurynai, nebijok ir pabučiuok, o jei atstums tai arba pora taipogi bijo, arba nepatinkat vienas kitam. Sėkmės.
by Nėra
2010-07-12 Kokia dar meilė gali būt kai esi 12 metų? Čia nebent tik patikimas ir nelabai ten ko daugiau, o jei norit pasibučiuot, tai nereikia daryt taip kaip kiti daro, visko unikalumas ir yra kai viską darai spontaniskai, manau tik tada bučinys bus malonus.
by Nėra
2010-07-11 Labas. gal galetumete man padet man 13metu turiu mergina bet jos dar nepabuciavau. Meginau bet neina atrodo kad sprogsiu is baimes. galvoju kad ji mane atstums. padekit prasau...
by Laurynas
2010-06-24 As tai net neturu merginos o man 12 metu:( bet lb lb noreciau susirasti bet nezinau kaip tai padaryti viena mergina lb lb myliu jau vienerius metus bet niekai neizdrystu prisipazini patarkit ka daryti lb prasau
by ...................
2010-06-23 Su vaikinu dar normaliai nesibuciavau, susilietimo lupomis neskaitau kaip normalaus bucinio(tokiu jau buvo labai daug) , labai laukiu kada pasibuciuosim normaliai, bet ir bijau, kad kazkas nesigaus.
by Kami :]*
2010-06-18 deividuks as vietoj taves ja tikrai pabuciuociau nes merginos dazniausej to nori ir laukia kol vaikinai isdrys ;)
by Vika ;]
2010-06-17 As neisdrystu pabuciuot merginos. Prasau patarkite.
by Deiwiduksss
2010-06-12 cia nieko sunkaus niera viskas bus kaip sapne :))
by Beata
2010-06-10 as tai su savo mergina emau ir pasilaizau pirmas kartas nebuvo tobulas bet kiti jau nuostabus
by tttt
2010-06-10 Mano vaikinas jau tris kartus su manimi bande ''pasilaizyti'' o as jy atstumiu, nes labai bijau kad kas nors nesigaus... ka daryt?
by Panike..
2010-06-07 marte mano bachuras taip padare sako o taj neatsisveikinsi? bet tik apkabino nes buvom katiki pradeja draugaut tai tada apsikabinom tik pirma karta , bet jis niekaip nepasiryzta pabuciuot taj ka man daryt kad jis pagaliau isdrystu? gal duot kokia uzuomina? patarkit!
by Vika ;]
2010-05-31 nzn as kazkaip bijau buciuotis :(
by pac man
2010-05-27 O dieve, ;DDDD siandien buvo mano pirmas bucinys su Vaikinu.. negaliu patiketi jis buvo toks toks TOBUUULAS <333333
by As
2010-05-18 man 13 metu bet dar nei karto to nedariau ir tikriausei nemoku XD ;P
by ///
2010-05-03 man 12m.ir as niekaip neisdrystu su savo mergina ka daryti ? As ja labai myliu bet vidui kazkas neleidzia (as beviltiskas) ;(
by burundukas ;D DD
2010-04-30 Aš taip pat nepamiršiu savo pirmojo bučinio. Visa virpėjau, viduje tarsi drugeliai skraidė, o širdis maniau iššoks, jos plakimas taip greit pagreitėjo. :))
by simka
2010-04-19 Buciotis yra igimtas dalykas kai ateis laikas viskas eisis kai per sviesta jai nelodorius esi
by nesvarbu
2010-03-31 na ka as isimilejau viena vaikinuka na ir kas kad esu 10 metu nu bet vistiek yra noras pasibuciuot nu zinokit jis labai grazus na dabar jis yra musu namuose beja jis mane irgi speju isimilejas nes kai vaziavome su masina tai norejo man parodyti paveiksliuka telefe ir gal netycia gal tycia uzdejo ranka ant mano peties o mes sedejom salia masinoi as ji isimilejau jau nuo6 metu negaliu vis atsiplest ka daryt patarkit ka nors.......
by ewex
2010-03-30 Ziaurus dekui! Mano EMO merginai turetu patikt prancuziskas
by Wer0
2010-03-20 blemba as gal ir gerai pasibuciuociau bet as kazkaip susijaudinu tokia grazi pana mane kabina jau ten vos nepasibuciavau bet karocia viska daro ji bando buciuotis ji glamonetis pradeda ji ka daryti patarkit prasau kodel as taip jaudinuos?
by linas
2010-03-07 kai buvau gal kokiu 10 metu maniau kad gyvenime neisdrysiu pabuciuot merginos uztat vakar pasinaudojau sita technika..nu tiesiog vakar pabuciavau savo mergina tai buvo mano pirmasis bet laukiu ir kito ;D
by nesakysiu ;P
2010-03-02 hejp nemoku buciiuotis
by lukas
2010-03-01 Ačiu šitai temai už pagalba. Labai padėjo pirmam bučiniui.
by Razor
2010-02-22 as labai noriu suzinuoti kaip reikia buciuotis
by aukse
2010-02-04 Šiandien turėjo būt mano pirmasis bučinys. Jau mane pradėjo bučiuoti, o aš išsigandau, atstūmiau jį ir atsiprašiau. Apsikabinau, jį ir nuėjau namo, nes tuo metu mes atsisveikinom
by rr
2010-02-04 O kaip reikia daryti su plokstele kas jua megino parasykit ka
by Ieva
2010-01-27 Mano pirmasis bučinys buvo " prancūziškas" ;p~~ Nemanau, kad man jis nepatiko. Buvo "šlapia" ;DD ... Kai būdavau maža, bijodavau bučiuotis, nes manydavau, kad jei pasibučiuosiu iš meilės, tapsiu nėščia... ;DD Ir dabar juokas ima prisiminus... ;DD
by Mažutė ;**
2009-10-12 as taip isimilejau tai kai buvo pirmas bucynys tai atrode kad sirdis sprogo is meiles
by laurinta
2009-09-21 Ajkit pasivaikshchiot!Palydek ja iki namu...Kaj ji bus truputely toliau gal uzh poros zhingsniu!Sakyk -o neatsisveikinsi!!??!Jaj sakys -iki ,taj tu sakyk- ne tajp!!!Paimk jaj uzh rankos ir prisitrauk prie sawes!!!!Ir tada pabuchiuok!!!Pats kajp man buvo 12 tajp padariau!!!Mano sugalvota technika nenuejo perniek!!!
by Marte*
2009-09-21 Niekad nepamirsiu pirmo bucinio ;**** gal ir nekoks jis buvo bet vis tiek buvinys ;****
by Martė*
2009-08-24 man 12 ir dar nemoku buciuotis bet savo draugui esuprizadejus kad pasidusiuosi .tai vat dabar varineju po tokius puslapius gal galit padeti?
by monika kuri myli
2009-07-16 Tssssssss....... xD o as noreciau pamegint...
by ***
2009-06-23 as dar nemuoku, bet laikas ismokt prisizadejau jau merginai. :DDDD XDDD
by EDGAZED
2009-06-09 man 12 bet as isimilejas ir laziausi su savo mergina, beto as moku laizytis :D
by justins
2009-05-17 ;DD Cia tik seip kad zinotumet kad cia buvau ;DDDD
by Bestonce
2009-05-17 Mantai, tai zinok teks ismokt
by ligituke
2009-05-02 o koks ira greitas bucinys?
by tomux
2009-05-02 ar gali but toks bucnys kai tau mergina ikisa liezuvi i burna ir pradeda tabaloti labai greitai tavo burnoja ?
by tomux
2009-05-01 Koks prancuziskas bucinys jum labiau patinka: Greitas ar Letas? :)
by jis17
2009-03-23 nemoku buciuotis
by mantas
2008-10-16 PRANCUZIZKAI: Švelniai praverkite liežuviu savo partnerio lūpas. Jei jo burna truputi prasiveria, tai tikriausiai reiškia, kad JŪSŲ liežuvis laukiamas. Suraskite partnerio liežuvio galiuką ir pažaiskite su juo. Apsukite ji rateliu, palaižykite visu ilgiu kaip ledinuką. Naudokitės liežuviu ištyrinėti savo partnerio liežuvio apačią, dantenas ir dantis. JŪSŲ judesius tikriausiai atspindės partnerio judesiai.
by packa

Tavo komentaras:
Vardas*:
Komentaras*:
(jei negalite perskaityti apsaugos kodo, tiesiog atnaujinkite puslapį F5 pagalba)
Apsaugos kodas*:
* - privalomi laukai !


Draugai
Zaidimai2.lt,
Zaidimai88.lt,
Nemokami-zaidimai.lt 
flash žaidimai internete.
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai