Kaip sugundyti moterį
Ne tik įgimtos savybės padeda vyrams gundyti moteris. Tai yra menas, kurio galima išmokti.
Norint taip įtaigiai kalbėti, norint užvaldyti pašnekovės dėmesį, pakeisti esamą jos būseną ir sukelti pageidaujamą būseną, reikia vadovautis hipnotizuotojams gerai žinomais principais:
1) Sujungti mintis ir vaizdinius.
Žmonių elgesį lemia įvairios priežastys. Dažnai nėra jokio logiško argumento, kuris įtikintų moterį atsidurti vyro lovoje, tačiau ji gali pajusti, kad ten bus smagu. Kaip žmogus ką nors panašaus “pajunta”? Paprastai, kai kalbame apie panašius “pajautimus”, kalbame apie vaizdinius ir jausmus. Kai vyras sako merginai, su kuria nesenai susipažino, “tu juokiesi”, jis patvirtina faktą, kai sako “mums linksma kartu”, jis išplečia fakto suvokimą, kai sako “mums gera drauge”, jis pradeda įteigti moteriai būseną, o kai sako “kuo ilgiau tu juokiesi, tuo labiau supranti, kad susitikinėsime”, jis tiesiog įteigia būsimus veiksmus. Pasijuokti šiandieną ir nutarti susitikinėti – nesusiję tarpusavyje veiksmai, tačiau pasąmonėje jie jau susieti.
2) Įtaigus balso tembras ir ritmas.
Įtaigus yra neįprastas. Daugelis žmonių šneka vienodai, mažai keisdami intonaciją, todėl aplinkiniai greitai pripranta prie jų kalbėjimo ir menkai jį begirdi. (Kiekvienas matė ir girdėjo tėvus, visa gerkle rėkiančius ant vaikų. Kažin kodėl vaikai išmoko nebegirdėti normalios kalbos?). Kalbėtis galima garsiai, bet galima ir šnabždėtis. Šnibždesys verčia atidžiau klausytis, atskiria du žmones nuo aplinkinių, pastumia juos vieną prie kito. Tai intymu, bet ir paprasta. Taigi, gundančiai hipnotizuojant, verta nors ką nors pašnabždėti. Hipnotizuojamos moters dėmesys turi buti užvaldytas. Ji turi girdėti irmatyti tik įtaigiai kalbantį vyrą. Kadangi sunku pasakyti ką norsnepaprasto, lengviau keisti prasminius kalbos akcentus, kalbėti darantreikšmingas pauzes. Kalbos būdas, kurio mokomės nuo vaikystės, yralogiškas, todėl išgirdę sakinio pradžią, dažnai žinome, kuo jisbaigsis. Taigi, ir dėmesys kalbančiam silpnėja. Jei norime, kad jisstiprėtų, turime daryti netikėtas pauzes.
3) Sukurti pageidautiną būseną.
Ją reikia apibūdinti miglotai, kad hipnotizuojamoji pati suteiktų Jūsų žodžiams savita turinį. Du siūlymai:
a) Įsivaizduokite, kad sėdite ant medinės taburetės, kurios aukštis 0,5 metro. Prieš jus peilis, šakutė ir lėkštė. Jūs valgysite skanų kiaulienos kotletą su bulvių koše.
b) Įsivaizduokite, kad Jūs skaniai valgote.
Pirmasis pasiūlymas įvykdomas daug sunkiau – jis gali sukelti juoką, vietoj kotleto prieš akis gali iškilti omaras ir pan. O antrasis – lengvai nukreipia dėmesį norima linkme. Todėl moteriai, kuriai norime sukelti jaukaus atsipalaidavimo būseną, nedera smulkiai aiškinti, kad jai jauku. Siūlymas prisiminti, kada jai yra buvę jauku, užuomina, jog ji gali jaukiai pasijusti, sukurs norimą būseną žymiai veiksmingiau.
4) Kalbėti be neiginių.
Neigimas turi įdomią savybę. Jis egzistuoja logikos, žodžių, sąmonės lygmenyje, bet jo nėra pasąmonėje ir vaizdiniuose. Prašau skaitančius šį tekstą negalvoti apie baltą beždžionę. Labai prašau, negalvokite apie ją, neįsivaizduokite jos, pamirškite ją. Galima drąsiai lažintis, kad skaitytojai tikrai negalvojo apie beždžionę. Tačiau pasiūlius to nedaryti, kone visi mintyse ją išvydo. Todėl, jei moteriai, kuri abejoja ar ne per daug vyriškiui leidžia, šis sako, jog nėra ko jaudintis, nėra dėl ko nerimauti, tai jos pasąmonei yra siūloma iš pradžių sunerimti, o po to nežinia kodėl nusiraminti ir juo paskliauti. Įtaigiau būtų sakyti: “Tu gali jaustis atsipalaidavusi ir rami”.
Komentarai