Pradžia » Žmonės » Kaip išmokti muštis

Kaip išmokti muštis

Šiandien jau praktiškai niekas nelaiko kovos menus būdu, leidžiančiu garbingai nugalėti užpuoliką gatvėje. Šis naivus tikėjimas nuėjo į praeitį drauge su žiauriais ginčais kuris geresnis "mušeika". Kad ir kaip bebūtų kovos menai turėtų išlikti savigynos būdu, ne puolimo.
Šiandien jau praktiškai niekas nelaiko kovos menus būdu, leidžiančiu garbingai nugalėti užpuoliką gatvėje. Šis naivus tikėjimas nuėjo į praeitį drauge su žiauriais ginčais kuris geresnis „mušeika“. Kad ir kaip bebūtų kovos menai turėtų išlikti savigynos būdu, ne puolimo.

Norint tapti geru kovotoju, išmokti kovoti reikėtų stengtis laikytis kelių principų:

1. Tikras kovotojas neleidžia kitam žmogai daryti jam įtaką, tai reiktų daryti ir jums. Pavyzdžiui, dažnai gatvės muštynės yra išprovokuojamos. Tikras kovotojas nesileidžia provokuojamas kito žmogaus. Reikia sulaukti tinkamo momento.

2. „Kovotoją galima sužeisti, bet negalima įžeisti“- mokantis muštis, treniruojantis, reikia suvokti , kad pralaimėjimai treniruočių metu veda link tobulėjumo. Visada nugalėtoju nebūsi, svarbiausia tai suvokti, norint išmokti gerai muštis.

3. Dvasinė būsena- svarbiausia. Negali išmokti gerai muštis jei tam nenusiteiksi.

4. Mąstyti kovos metu, stengtis pastebėti priešininko silpnas vietas ir klaidas vienas svarbiausių kovojimo principų. „silpna vieta“,- pas kiekvieną žmogų skirtinga, būtent todėl reikia stebėti žmogų, kad atrastum jo silpnybes.

5. Fizinis pasirengimas. Lietuvoje yra daug kovos menų klubų padedančių įsigyti tinkamą pasirengimą. Kad ir kaip bebūtų galima mokytis kovos meno namie. Bet niekas nepataisys daromų klaidų, o ir neturint partnerio išmoti kovoti bus sunku. Kovos menų klubuose susirenka daug įvairių žmonių, visų jų kovojimo būdai skirtingi, todėl praktika kovos menų klubuose - geriausia.

Amžius nesvarbu- svarbu noras. Kiekvienas gali išmokti „muštis“, nors šis žodis ko gero netinkamas. Mušasi tik neišmanėliai, o kovoti moka tikri kovotojai. Juk „mosikuotis kumsčiais“ gali kiekvienas, o tikslingai įvertinti situaciją- ne.


Balsavimas

Žiūrėta: 31897   |   Balsų: 237   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345Komentarai

2017-11-01 Man reike ismokti mustis biski moku mustis'
by Nikas
2016-02-26 namie mustis neismoksi,tik sporto klube,visu pirma tau reikalingas priesininkas
by tadas
2015-09-06 Kaip ismokt mustys namuose,nes mokykloje daug kas erzina,izeidzia :/ padekit kaip?
by tomas
2015-07-10 Sveiki! mane toks pacaniukas buvo užpuoles
by dovile
2015-04-20 reikes pabandyt patarimus
by Gediminas
2015-01-14 Gerai per kojas kimba
by Nesiokis laida
2014-12-14 Sveiki, patariu jum sportuot. klaseje buvau stumdomas, o dabar manes bijo visa klase, sportas yra gatves mustyniu pagrindas, jei kas nori pamoku. Arnusx13@gmail.com
by Paskaptis
2014-07-18 Norėčiau taip mokėti gatvėje kapotis. Man atrodo pirmu reik sporto klube raumenų užsiauginti, o tada priešininkui pakapoti ir gatvės stiliumi veidelį būs galima. Jog be normalių raumenų vistiek neis gerai priešininką apkapoti. Arba dar kasteta pasimti ir staigiai išsitraukus galima užvošti, nes tada ir fiziškai silpnesnis gali daugiau žalos padaryti.Aš stengiuosi nesimušti, bet kai kiti peržengia pagarbos ribas va čia jau mano blogoji pusė pasirodo ir ypač jei būnant paplūdimyje ar kur kitur viešoje vietoje koks mandruolis prie mano merginos lysti bando.
by Alfa
2014-06-28 Cia labiau kaip atakos dazniausi smugiai-1. Is desines rankos i nosi 2. Is kaires rankos i nosi 3. Desine ranka is apacios i pilva. Cia tik vienas derinukas,galit derinti ir su kojo,keliais ir t.t svarbiausia kad rankomis-kojomis duotumete is eiles pvz: desine ranka,kaire ranka,desine koja,kaire koja. Cia tik keli budai. Nenaudokit ju kad isiveltumet i mustynes,jai jus prades musti,neissigaskit,susikaupkit ir duokit kirti atgal:)
by Ovis
2014-05-05 Bnosis karatisto rekzija gera issisukt lengva zino kur suduot kad net atjungt gali o boksininkas turi jega raumenys dideli bet issisukt palyginus su karatistu ne jai susimustu boksininkas ir karatistas jai karatistas nepraleis per daug smugiu jis laimes bet viena klaida ir boksininkas laimi
by luksis
2014-05-05 1rma savaite atsispaudimai 2tra savaite atsilenkimai 3ecia savaite prisitraukimai o 4rta viskas iskart kas turi dauzyt bokso kreuse kas diena po 3val jai norit ismokt 3val iskart su 3 poilseis ir ismoksit pakankamai isivaisduokit kad priesas pries pries jus ir bando trenkt gynkites mokinkites as taip apsigyneu ir apsiginu 1klasei buvau stipreuses mokykloi visi bijojo pravardziuot
by treneris
2013-11-10 visi rašo kad su bokso kriaušė ar tai tiesa
by nedas
2013-11-10 aš nežinau kad kiešiau mušiausi man sportuot su bokso kriauše ar svoriais
by nedas
2013-07-30 sejp gatves visokie kovotojai nera igude, tj pries juos kovot lengva.pvz.: buvom su draugeliais kovoje musu 3 pries 7 rusus uzsirove tj 1 mano draugas 2 iskart partrenke ir jie be samones gulejo, paskuj ir kitus paguldem.
by Zmogus
2013-04-07 pries gatviu mustines sunku atsilaikyti nes nezinai is ko tave gali perpist 7 metus tame dalyvavau tai gerai zinau kas tai yra aisku sportavau kriause maliau bet randais visas kunas nusetas kitaip ir negali but viena du pakerti lengvai bet pries buri nepokovosi teko ne viena sportinnka det i vieta patarciau neprasideti nes daug pinigu kainuoja ir mentai uzpisa pastovei visi ereliai bet kai gauna gerai tai zajava pisa tada oziai .o jei jau kalates tai varykit iki galo pakirto atsikeliai vel kali gerbs ne uz tai kad nukali o uztai kad kovoji.
by museika
2013-04-05 as labai noriu ismokti musti apsiginti blogoj dienoij ...
by ...
2013-04-02 Sveiki as noriu ismokti mustis :) nes visada prie manes mokykloje lenda keli vaikai ir as niekaip nepasiryztu ju sumust :) kaip prieinu must nezinau ka daryt apima baime nezinau del ko :) padekit :) aciu.
by Edga
2013-03-18 reikia nebijot ir iskart nueini pas durneli kuris juokiasi is taves pisi i snuki ir viskas paklausi ar kazkas neaisku jei neaisku dar syk ir taip kartojat kol visai atsiklaupia ir praso pasigailet, o kas myza tai ir eina i kovos klubus ir mokinasi nors noro nera reikia tureti noro ir aisku nueikit pas teva jis tikrai priomu ismokys jei jau visai nemokat mustis ;)
by mantas
2013-02-22 Sveiki, gal zinot kaip nugalet baime? Nes as zn 1 tikrai prydauzyciau kuriss is manes tyciojasi, bet nenoriu turet nemalonumu. Ka tada o skustis tikrai nenoriu, nes gyvenime pasiskundes//-
by Edva
2013-01-17 lankau 4 metus boksa ir dabar visus subakinu
by apsauginis
2012-05-15 paprastai su desnia ranka i veida poto pagriebk uz kaklo ir sulenk priesininka kad jo nugara butu palenkta itavo puse ir su bet kokia rankos alkune dauzyk per stubura 5 kartus o tada dausk 2 kartus i peni ir vsio tavo priesininkas maldaus gailiscio patiko atrasykt i el pasta eimantast336@gmail.com
by eimantas
2012-04-14 nearelu
by marius
2012-03-27 as tai noriu surast koki pigu kluba vilniuje :P
by edvinas
2011-11-04 Sveiki,as lankau 7 metus "Karate" ir man labai patinka.Buvau Apie 80 varzybu apie 40varzybu laimejau 1vietas.Pradejes must zmogu reikia turet reakcijos Paguldei?Spirk i galva :) Imk kas yra po kojom ir trenk i galva. :)
by Bokseris
2011-06-25 AS tai lankau karate 4 Metus, turiu 5 kyu ir dziaugiuosi, noriu laimet bet nesivalaik iseina, reikia pasistengt ir noret... Paziuret priesininka koks jo stilius geresnis ar gynyba ar puolimas, ir suprasti ko jis nori :)
by Greenas
2011-04-19 lankau karate kazkur 5 metus, turiu juoda dirza ir labai labai dziaugios, kad as ja lankiau nes dabar moku spagata, moku iskelti koja iki virsau, moki staigsius judesiu daryt ir matau zmogaus silpnas vietas.
by Justas
2011-02-02 visai normaliai bet sunku :D
by dovydas
2010-12-16 mane ir pradinese dauze bet bet bbratkos du paaigo su jei dauziausi ir daba visi mokse bijo penktoko dawei y snuku ir aini nekarta jau buvau pas dire del to ir vis issiteindavau
by justas
2010-12-10 Tikras kovotojes zino kada reikia smokt o kada ne:D
by by Tomas
2010-11-30 tikras kovotojas kuris nebijo eit y kowa reikia gera galva turet ir reekcija greitis guldo greitis zudo
by stenas
2010-11-13 lankau karate 6 metus tai as pries tuos metus kaip nelankiau norejau karate profas buti dbr jau esu ir nlb smagu nebent surasciau savo verta priesininka ;)
by KarateKunger
2010-11-02 Jo sakai karate geriau daug uz boksa? uzsirautum karate meistriukas tu ant boksininko kokio gatveje kai p viena zaibiska tai ir visas ginybas tavo pradauztu dar ir rankas tavo tas ginybines sulauzytu kartu su zandikauliu vienu smugeliu. Maciau as jau taip buvo mano draugelis boksininkas gal 5 metus boksa atlankes Lietuvos cempionas buvo ne viena karta kai p vienam irgi tokiam "karatistui" tai rankas ir zandikauli ishtaske.
by Bnosis
2010-11-01 manau mustis labai reikia viena karta as namuose taip mokinausi mustis kad plaukai buvo kaip vanduo slabi:)
by danila
2010-10-27 Lengva sakyt "vanot i veida", viena kart musiaus stipriai as vienas pries 3 tai luzo puse desines rankos delnikauliu. Partarciau kazka pajimti kieto y rankas poto viena smugy y veida paskui is alkunes. lbausiai patarciau ir jokiu luziu.
by UnReal
2010-09-03 Jeigu nori mokėti "muštis" tai lankyk kokį nors kovos klubą. Man labiausiai prie širdies yra Muay Thai. Palankes tokias treniruotes tu ne tik saugiau jausiesi gatvėje, bet ir praeis noras "muštis". O skaityti gali neskaites visokius straipsnius... Reikia kovoti, kovoti ir kovoti kol įgausi įgūdžių.
by Edvinas
2010-08-09 ajibatc karatke 4 metus lankiau :// noobas tu jibala isdauzyciau tolka pesnia ir tawo ta karatke niekas nepadedu :/ visi boksai karate neprilygs gatwes mustynems ten kur taisykliu nera
by COOLER
2010-06-27 As pats pradinese norejau ismokt bet buvau labai silpnas, visi prie manes lisdavo, saipes... :( Bet pradejau eit i karatkes trenkes, ir lankau jau 4 metus, tai daba klasei esu ir stipriausias ir nieks sulei prie manes nelend, o jei lenda tai i nosi duodi ir vsio :DDD
by ...
2010-05-10 mustis nera sunku tik reikia nebiojoti ,,, nerejk ten kajp daug kas daro suspaudzia kumsti ir tipo ce jau kietaj nerejkia to daryt ,,, siulyciua lankyt boksa ,,, :D jai nebijot smegenu biski prarast
by so
2010-01-06 tai mokydamasis savarankiskai visada gali pridaryt klaidu. O lankyt kovini sporto kluba manau geriausias variantas!
by almontas
2009-05-04 geriausia butu lankut koki boksa ar pan.arba geriausia trenkt i nosi arba saulute, tada smugis is kelio i pilva ir pargriauk ji o tada spardyk...stai dar keli patarimai *Imk kas po ranka pakliūva. *Nebijok vanot į veidą. *Jei paguldei, spirk į galvą. *Gali mest smėlio į akis.
by fdaf
2008-07-28 Noreciau straipsnio ar konors ,kad galeciau pasiskaityti kaip mustis.Buciau dekingas:)
by MONSTER 5

Tavo komentaras:
Vardas*:
Komentaras*:
(jei negalite perskaityti apsaugos kodo, tiesiog atnaujinkite puslapį F5 pagalba)
Apsaugos kodas*:
* - privalomi laukai !


Draugai
Zaidimai2.lt,
Zaidimai88.lt,
Nemokami-zaidimai.lt 
flash žaidimai internete.
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai