Pradžia

Kaip padidinti kūno svorį

kaip padidinti kuno svoriDeja, suliesėti yra kur kas lengviau, nei padidinti svorį. Žmonės, kurie yra iš prigimties liesi ir nori svorį padidinti, turi dėti kur kas daugiau pastangų nei tie žmonės, kurie nori svorio numesti.

Kaip apskaičiuoti liesumą?

Svarbiausia, kad jaustumėtėsir gyventumėte sveikai, bet jei abejojate, ar sveriate pakankamai,pasitikrinkite, ar jūsų kūno masės indeksas (KMI) pakankamas (t. y. nemažesnis nei 18). KMI sužinosite pagal šią formulę: kūno masė (kg)/ūgis (m2), pvz., 60/1,72 = 20,76. Kuo mažesnis (mažiau nei 18) KMI, tuodidesnė grėsmė jūsų sveikatai.

Kaip padidinti kūno svorį ?

Lieso žmogaus akimis žiūrint, padidinti svorį labai sudėtinga, nes reikia valgyti dažnai ir daug. Jei norite svorį sėkmingai padidinti, reikia valgyti tiek, kad balansuotumėte tarp sotumo jausmo ir persivalgymo. Galbūt kai kuriems tai atrodo labai lengvas, bet daugeliui plonų žmonių tai atrodo praktiškai neįgyvendinama.

Apskritai apkunių žmonių yra gerokai daugiau nei liesų. Gydytoja primena, kad liesi žmonės sudaro tik apie 5% visos populiacijos, tad į dietologus dėl svorio taip pat kur kas dažniau kreipiasi antsvorio sutrikimų turintys žmonės nei per liesi.


Taip pat neturėtumėte manyti, kad norėdami padidinti kūno svorįturite nesportuoti, o tik valgyti. Juk nenorite, kad priaugtikilogramai būtų tik riebalinis audinys? Tačiau neturėtumėte pamiršti,kad visas išsportuotas kalorijas turite susigrąžinti su maistu.

Norėdami suplonėti, kaip ir padidinti kūno svorį turėtumėte rinktis skirtingus produktus – svarbiausia nevalgyti vien vienos rūšies maisto produktus, o juos derinti. Dietologė pataria įsidėmėti, kurie – ne, ir nekaloringų produktų valgyti tik tiek, kiek reikia, kurie maisto produktai yra kaloringi. Pavyzdžiui, daržovės nėra kaloringas maistas ir jų reikėtų valgyti tik tiek, keik reikia organizmui – 300–400 g per dieną.


Balsavimas

Žiūrėta: 9966   |   Balsų: 16   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345Komentarai

Kolkas komentarų nėra. Būk pirmas!

Tavo komentaras:
Vardas*:
Komentaras*:
(jei negalite perskaityti apsaugos kodo, tiesiog atnaujinkite puslapį F5 pagalba)
Apsaugos kodas*:
* - privalomi laukai !


Draugai
Zaidimai2.lt,
Zaidimai88.lt,
Nemokami-zaidimai.lt 
flash žaidimai internete.
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai